قسمت من بوده با پنالتي آقاي گل باشم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: قسمت من بوده با پنالتي آقاي گل باشم

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

قسمت من بوده با پنالتي آقاي گل باشم

شايد يکخرده به من کملطفي شده. من نميتوانم داد و بيداد کنم که چرا بازي نميکنم. ما بازيکن هستيم و تابع دستورات کادر فني. فقط بايد تلاش کنيم

سيدجلال رافخايي بعد از گلزني در بازي سايپا، حالا بايد مقابل تيم علي دايي قرار بگيرد. مربياي که به رافخايي اعتقاد محکمي داشت و او را به تيم ملي دعوت ميکرد. با رافخايي بعد از آن تماس گرفتيم که همه ميگفتند دچار ناراحتي قلبي شده...
    خبر بيماري قلبي تو عجيب بود. واقعا چه اتفاقي افتاده؟
    چند روز حالم خوب نبود و دردي را در قفسه سينهام احساس ميکردم که البته رو به بهبود است. خب، مسائل ملوان هم مزيد بر علت شد چرا که اين تيم را دوست دارم و به آن خيلي فکر ميکنم. امروز هم مادر يکي از دوستان صميميام فوت کرد و بيشتر ناراحتم... به هر حال الان بهتر هستم و مسئلهاي نيست.
    با هرکدام از بازيکنان ملوان که حرف ميزنيم از شرايط بد مالي ميگويد. اما مگر اين چيز تازهاي است؟ ملوان هميشه بيپول بوده...
    الان که گفتهاند همه مشکلها خدا را شکر رو به بهبود است. با آقاي درودگر هم که حرف زدم گفتند دارد بهار ميشود! ظاهرا قبل از اين بازي يا قبل از عيد بخشي از قراردادمان را ميدهند.
    علت عدم نتيجهگيريتان چيست؟
    خب علاوه بر مشکلات مالي بايد بگويم مشکل فني هم داشتهايم. خود ما بازيکنان هم بيتاثير نبودهايم که بعضي از تاکتيکها را اجرا نکرديم... آقاي هدايتي هم در امور مالي بيتقصير نبودند اما در مجموع الان همه چيز رو به بهبود است و اميدوارم در آينده اتفاقات خوبي بيفتد.
    با اين شرايط باز هم بازيکنان بزرگي مثل جلال حسيني به تيم ملوان برميگردند؟
    بله. ملوان تيم بزرگي است و بازي کردن در آن افتخار است. براي همين مشکلات مالي باعث نميشود کسي نخواهد در ملوان باشد.
    جايگاه نهايي ملوان؟
    ما همه تلاشمان را ميکنيم. 5 تا بازي داريم که بايد با سربلندي بگذرانيم و فکر کنم به يک رتبه تکرقمي برسيم.
    بعد از علي دايي کمتر در تيم ملي بودهاي اما ظاهرا امسال در اردوي بعدي هم هستي؟
    شايد يکخرده به من کملطفي شده. من نميتوانم داد و بيداد کنم که چرا بازي نميکنم. ما بازيکن هستيم و تابع دستورات کادر فني. فقط بايد تلاش کنيم ولي دوست دارم که در تيم ملي باشم و به تيم کشورم کمک کنم. چون با توجه به شرايطي که دارم اين را در خود ميبينم.
    اگر پنالتيها را حذف کنيم تو آقاي گل نيستي. اين را ميدانستي؟
    پنالتي زدن يک مهارت است. کار سادهاي هم نيست. از آنجايي که موقع پنالتي همه انتظار گل دارند، همين استرس باعث ميشود خراب کني. پس کار سادهاي نيست. بعضيها هم کملطف هستند... به هرحال اين هم قسمت من بوده. اينکه بعضي از گلهايم را از نقطه پنالتي بزنم.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال