پرسپوليس بايد با مهدوي کيا بهتر رفتار ميکرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پرسپوليس بايد با مهدوي کيا بهتر رفتار ميکرد

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

پرسپوليس بايد با مهدوي کيا بهتر رفتار ميکرد

پيشکسوت پرسپوليس با ابراز ناراحتي از خداحافظي مهدويکيا گفت: او هنوز ميتوانست به فوتبال ادامه دهد و در ادامهي فصل هم يک مهرهي مفيد براي پرسپوليس باشد.

فرشاد پيوس دربارهي خداحافظي ناگهاني مهدي مهدويکيا از فوتبال گفت: در مقطع کوتاهي با مهدي همبازي بودم و در آخرين روزها تصميم گرفتم پيراهن شماره 17 خود را به مهدي بدهم. آن پيراهن را به خيلي بازيکنها ميتوانستم بدهم اما فکر کردم که مهدويکيا ميتواند جانشين خوبي براي من باشد. بعد از آن پيراهن من هميشه براي مهدويکيا خوشيمن بود و در همان بازي اول يک گل هم با آن پيراهن به ثمر رساند.

به گزارش ايسنا،وي با اشاره به شخصيت مهدويکيا گفت: او از لحاظ اخلاقي نمونه بود. از نظر فوتبالي هم که با سانترهاي زيبا و رفت و برگشتهايش و همچنين گلزنيهاي خود هميشه به تيمهاي باشگاهي و تيم ملياش کمک ميکرد. در آلمان بازيهاي بسيار مهمي انجام داد و افتخارات زيادي در ليگ اين کشور به دست آورد. هميشه به دنبال کار خودش بود. براي پيراهن تيمي که در آن بازي ميکرد ارزش قائل ميشد و واقعا يک آدم دوستداشتني بود.

پيوس با بيان اينکه از خداحافظي مهدويکيا خيلي ناراحت شدم، گفت: مهدي برخلاف خيلي از بازيکنان که به خاطر پول به پرسپوليس ميآيند، به عشق اين تيم بازي ميکرد. من واقعا از اين خبر ناراحت شدم اما در عين حال خوشحالم که مهدي در اوج خداحافظي کرد. حتما نامهربانيهايي با او شده مجبور شده خداحافظي کند.

مهاجم دهه 60 و 70 پرسپوليس و تيم ملي با اشاره به اينکه مهدويکيا هنوز ميتوانست براي تيمش مثمرثمر باشد، گفت: به نظر من الان وقت خداحافظي نبود و مهدويکيا حالا حالاها ميتوانست به پرسپوليس کمک کند. نميدانم واقعا چه دليلي داشته که او اين تصميم را بگيرد و حتما با او تلفني صحبت خواهم کرد.

وي ادامه داد: مهدويکيا از خيلي از بازيکناني که در بازيهاي قبل در زمين بودند ميتوانست بهتر بازي کند. اگر يادتان باشد در زمان ژوزه هم يکتنه حريف همه بود و از هافبک وسط گرفته تا دفاع راست و بال راست بازي ميکرد. در نيمفصل اول هم گلهاي 3 امتيازي ميزد و پاسهاي خوبي به همتيميهايش ميداد. اينکه کادر فني پرسپوليس در چند بازي گذشته از او استفاده نکرد اشتباه محض بود. نميدانم حتما ناملايمتهايي بوده که مهدويکيا مجبور شده خداحافظي کند اما اين برخورد با چنين بازيکني درست نيست. به نظر من اشتباه کادر فني و مديريت باشگاه بوده است.

پيوس در ادامهي گفتوگويش با ايسنا با اشاره به اين که امثال مهدويکيا به پيراهن تيمشان تعصب داشتند، گفت: بدون شک تا چند سال ديگر بازيکني مثل مهدويکيا نخواهيم ديد. بيشتر بازيکناني که به پرسپوليس ميآيند فقط به دنبال پول هستند و اينکه دو ساعت تمرين کنند و به خانه بروند اما بازيکني مثل مهدويکيا به پياهنش تعصب داشت. نسل همدورهايهاي مهدويکيا هم که تمام شود ديگر ما بازيکني مثل آنها نخواهيم ديد.

وي با اشاره به اينکه خداحافظي مهدويکيا از لحاظ روحي رواني هم در کار پرسپوليس تاثير ميگذارد، گفت: بدون شک مهدي ميتوانست در ادامهي فصل بهويژه در جام حذفي به پرسپوليس کمک کند. همه جاي دنيا بازيکنان باتجربه را در مقاطع مهم بازي ميدهند. الان چند هفته است که مهدويکيا نيمکتنشين است اما به خاطر حجب و حيايي که دارد هيچ حرفي نميزند. صرف در زمين بودن مهدوي کيا از لحاظ روحي رواني کمک حال پرسپوليس است اما نميدانم چه مسائلي وجود داشته که مهدويکيا را مجبور به خداحافظي کرده است.
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Yeganeh red (15th March 2013)

نام واقعی
    Yeganeh
    استاتوس
    غلامرضا10ثانیه
    شغل و حرفه
    میخوام رهبربشم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain