مهاجم سابق آرژانتینی دنیای فوتبال در صحبت هایی به تمجید از مورینیو پرداخته
سایت گل- ارنان کرسپو، مهاجم سابق و آرژانتینی دنیای فوتبال روز 5شنبه در جلسه تمرینی باشگاه رئال مادرید شرکت کرد و در پایان این جلسه تمرینی به تمجید از ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی رئال مادرید پرداخت
او در جلسه تمرینی یکی مانده به آخر رئالی ها قبل از مصاف ا مایورکا حضور یافت و در جلسه تمرینی با مورینیو سلام و احوال پرسی کرد (سرمربی ای که در تیم های اینتر و چلسی با او همکاری کرده بود) و با ژابی آلونسو که در فینال لیگ قهرمانان اروپا میان دو تیم لیورپول و میلان رقیبش بود دیدار کرد و با هموطنانش، ایگواین و دی ماریا سلام و احوالپرسی کرد.
مهاجم سابق دنیای فوتبال که به خوبی مورینیو را می شناسد در صحبت هایی به تمجید از متدهای کاری سرمربی پرتغالی پرداخت و گفت:« کار کردن با مورینیو فوق العاده است. او برنده است و یک لیدر بزرگ است که از حضور در تمرینات او واقعا لذت می بردم. مورینیو چیزهای خاص و ویژه زیادی دارد. با کار کردن در کنار او به عنوان یک بازیکن حس می کنی که مهم هستی.»
این اسطوره آرژآنتینی به خوبی با متدولوژی کاری مورینیو آشناست و قبل از پایان تابستان امسال، دوره مربی گری اش را به پایان می رساند و امیدوار است تا بتواند مثل آقای خاص یکی از موفق ترین و پرافتخارترین سرمربیان دنیا شود.
کرسپو ادامه داد:« من مدتهاست که با متدولوژی مورینیو آشنا هستم ولی اخیرا فهمیده ام که دنیای فوتال از نگاه دیگر به چه ترتیب است و سرمربی فوتبال بودن به چه معناست. به لطف خدا در کارنامه ورزشی ام مربیان بزرگی داشته ام و از همه آنها درسهای زیادی آموختم.»
او درمورد موفقیت های مورینیو ادامه داد:«جام های قهرمانی مورینیو خودشان به خودی خود، صحبت می کنند. مورینیو یک لیدر بزرگ است و کاریزمای زیادی دارد. این را نمی شود آموخت، یا این کاریزما ارا داری و یا نداری. الان درماه ژوئن ، دوره سرمربی گری ام به اتمام می رسد و می خواهم ازهمه سرمربیان دنیا درسهای زیادی بیاموزم.»