جملاتی از کاپیتان کیا که کمتر شنیده اید: 97 درصد هواداران هامبورگ نمی خواستند من بروم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: جملاتی از کاپیتان کیا که کمتر شنیده اید: 97 درصد هواداران هامبورگ نمی خواستند من بروم

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

جملاتی از کاپیتان کیا که کمتر شنیده اید: 97 درصد هواداران هامبورگ نمی خواستند من بروم

پرسپولیس نیوز : خبر خداحافظی مهدی مهدوی کیا برای فوتبالدوستان غیرمنتظره بود.
    ستاره اسبق تیم ملی ایران، هامبورگ و پرسپولیس پس از آنکه در لیست 18 نفره قرمزپوشان برابر مس قرار نگرفت ترجیح داد از فوتبال کناره بگیرد.

مهدوی کیا همواره یکی از بااخلاق ترین و بی حاشیه ترین بازیکنان فوتبال ایران بود. از او مصاحبه های زیادی منتشر شده اما در ادامه 10 جمله از این بازیکن که کمتر به گوش رسیده را می خوانید:

1) نامه خداحافظی ام از تیم ملی را خودم نوشتم. با دست خط خودم. زمانی که با فرنکفورت در اردوی اتریش بودم. آن را به خبرگزاری ها دادم تا کسی نتواند حتی یک کلمه اش را عوض کند. خیلی برایم سنگین بود که بعد از 13 سال عده ای مرا وطن فروش بخوانند.

2) یک روز پشت چراغ قرمز گیر کردم. ماشین بغل دستی ام یک سرویس مدرسه بود. راننده اش مرا شناخت. به بچه ها گفت: مهدوی کیا... بچه ها نگاهی به من کردند اما مرا نشناختند. روزی ورزش قهرمانی تمام می شود. بزرگتر از من را هم در خیابان نشناخته اند.

3) در هامبورگ یک روز مربی از بازیکنان خواست تا کلمه شجاعت را بنویسیم. من رفتم سمت وایت برد .ماژیک را که روی وایت برد گذاشتم همه بهت زده به من نگاه کردند. برایشان جالب بود از سمت راست می نویسم.

4) در اینتراخت فرنکفورت و در اتوبوس تیم داشتم از طریق اینترنت روزنامه های ایران را چک می کردم. هم تیمی هایم به من گفتند چه خبر است؟ چندتا روزنامه؟ حتی یک خبرنگار آلمانی از من پرسید این همه روزنامه چطور پر می شود؟ گفتم یک جوری پر می شوند دیگر!

5) لیدر یعنی چی؟ من باور نمی کردم یکی علی دایی را بزند تا اینکه عکس را دیدم خیلی ناراحت شدم. در آلمان اصلا لیدر معنا نداشت. مثل این می ماند یکی جلوی باشگاه بایرن بزند توی صورت بکن باوئر.

6) ساعت شش و نیم صبح بود. داشتم دخترم را آماده می کردم تا به مدرسه ببرم در آلمان. از ایران زنگ زدند. خبر خوب را شش و نیم صبح نمی دهند. همان لحظه احساس کردم اتفاق بدی افتاده. خبر فوت برادرم را که شنیدم سریع برگشتم ایران.

7) بعد از دوران بازی دوست دارم در آلمان مربیگری یاد بگیرم. البته دوست دارم ادامه تحصیل هم بدهم.

8) وقتی از هامبورگ جدا شدم روزنامه مورگن پست نظرسنجی گذاشت.97 درصد گفتند که من باید بمانم.

9) من همیشه وحید هاشمیان را تحسین می کنم. شوخی نیست 11 سال در سطح اول فوتبال آلمان باشی.

10) می دانم ورزش قهرمانی روزی تمام می شود. این را برای خودم حل کرده ام.

GooDBYe CapTaiN

2. کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

delαrαм♥8 (16th March 2013)

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک
    کاپیتان برگرد...
    ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
    ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
    ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...