گلمحمدي: مهدويکيا را اسطوره خواندند تا پرسپوليس را بکوبند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: گلمحمدي: مهدويکيا را اسطوره خواندند تا پرسپوليس را بکوبند

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

گلمحمدي: مهدويکيا را اسطوره خواندند تا پرسپوليس را بکوبند

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: برخي مهدويکيا را اسطوره خواندند تا من و تيم پرسپوليس را بکوبند.

فارس: يحيي گلمحمدي در نيمفصل دوم نتايج قابل قبولي را در پرسپوليس گرفته و حتي اين تيم را تا مرحله نيمه نهايي جام حذفي رساند اما پس از بازي مقابل مس کرمان و خداحافظي مهدويکيا حاشيههايي در پرسپوليس به وجود آمد که دقايقي با سرمربي قرمزپوشان گفتوگو کرديم که در زير ميخوانيد:
    * در خصوص غيبت امروزتان در تمرين پرسپوليس و خبر کنارهگيريتان از اين تيم بگوييد؟
    اتفاق خاصي پيش نيامده بود اما راستش را بخواهيد نسبت به برخي حرفها ناراحت شده بودم. از طرفي ديگر واقعا نتوانستم به سر تمرينات پرسپوليس بروم. چون ترسيدم خداي ناکرده يک جوري اين ناراحتي ام بروز پيدا کند و به تيم لطمه بخورد به همين دليل تصميم گرفتم به دنبال کارهاي شخصيام بروم.
    * يعني شما با هيچکس مشکلي نداريد؟
    همه چيز به خير و خوشي تمام شد و مشکل خاصي نبود. شما بايد اين موضوع را قبول کنيد که پرسپوليس دوران بسيار سخت و بدي را پشت سر گذاشته بود اما خدا را شکر از وقتي که آمدم با کمک دستيارانم و همه بازيکنان تيم را جمع و جور کرديم. مشکلات ريز و درشت زيادي به همراه بحران در پرسپوليس وجود داشت که تيم را دچار مشکلات عجيبي کرده بود اما خدا را شکر ميکنم در نيمفصل دوم خيلي از آنها حل شد.
    * نقش بازيکنان در ناراحتي شما چقدر بود؟
    اول بايد اين مسئله را اعلام کنم بازيکنان وقتي من به پرسپوليس آمدم از جان مايه گذاشتند و غيرت به خرج دادند. با تمام وجود در موفقيت ما شريک بودند و با لطف خدا و حمايت رويانيان براي کمک به من از هيچ تلاشي دريغ نکردند. 16 بازي در نيمفصل دوم داشتيم و فقط در يک بازي مقابل راهآهن باختيم که حق ما هنوز هم ميگويم شکست نبود. پس از آن نتيجه ناعادلانه که همه اذهان عمومي به بازي خوب پرسپوليس شهادت دادند به ديدار مقابل مس رسيديم که روي يک اتفاق ناگهان همه غافلگير شدند.
    * قبول داريد همه از پرسپوليس فقط برد ميخواهند؟
    بله، اما من از شما ميپرسم در آن شرايط سختِ پرسپوليس، کسي جرات داشت تا سکان هدايت اين تيم را بر عهده بگيرد؟ هيچ مربي جرات نميکرد که با پرسپوليس کار کند اما خوشبختانه وقتي آمدم با کمک همه و مخصوصا بچهها تيم يکدست و درست شد، نتايج خوب گرفتيم و به مرحله نيمه نهايي جام حذفي پا گذاشتيم. فقط در دو بازي گذشته قبول دارم کمي خوب نبوديم.
    * چرا؟
    چون در بازي مقابل ذوب آهن 120 دقيقه در شرايط سخت انرژي خودمان را تخليه کرديم و طبيعي بود شادابي لازم را مدتي از دست بدهيم. ما در 8 بازي گذشته فشار سختي را به خاطر سرنوشت پرسپوليس پشت سر گذاشتيم. من هم قبول دارم انتظارات از پرسپوليس زياد است اما مطمئن باشيد من به اين انتظارات احترام ميگذارم و تا آنجايي که ميتوانم هرگز کوتاهي نخواهم کرد.
    * شايد يکي از دردسرهاي شما خداحافظي عجيب مهدويکيا از پرسپوليس بود، درباره ماجرا بيشتر توضيح دهيد؟
    روزي که با مهدويکيا در جلسهاي نشستيم فضا بسيار دوستانه بود و هيچکس در اين جلسه نبود. مهدويکيا ميتوانست در اين جلسه مخالفتش را به من اعلام کند چون اتفاق خاصي پيش نميآمد و کار را ادامه ميداديم من اين را باز هم ميگويم من و مهدي مانند دو برادر هستيم و سالها کنار هم بازي کردهايم و دوستيهايمان را پشت سر گذاشتهايم. به نظرم خيلي خوب نبود که اين موضوع رسانهاي شد اما مهدويکيا طاقت نياورد و اين اتفاق افتاد.
    * آيا مقصر شما بوديد؟
    انتقادهاي چند روز گذشته را خواندهام. من و يا ما کم دشمن نداريم که خيليها هم از اين فرصت استفاده کردند و در خصوص برخي مسائل اظهار نظر کردند تا خود را نگران آينده مهدي نشان دهند. برخيها مهدويکيا را اسطوره نامگذاري کردند تا بهانهاي به دست آورند که من و پرسپوليس را بکوبند. متاسفانه سوءاستفاده از اين موضوع بسيار شفاف و زلال است. اينها نه نگران آينده مهدي هستند و نه وضعيت او برايشان مهم است. دوست دارند با حاشيهسازي بهترين و بيشترين استفادهها را داشته باشند تا به پرسپوليس ضربه بخورد. دليلش را هم از خودشان بپرسيد. جلسه من و مهدي بسيار برادرانه، نزديک و شفاف بود و باز هم ميگويم او ميتوانست موضوع را قبول نکند اما همه چيز تمام شده است.
    * تمام شدن موضوعات به صحبتهاي امروز با رويانيان ربط داشت؟
    خوشبختانه در صحبتهايي که امروز با رويانيان داشتم ايشان به من مجددا دلداري داد و از من حمايت کرد. من همه اتفاقات را به فال نيک ميگيرم و انشاالله سعي خواهم کرد با آرامش و فضايي سالم با قدرت بيشتر با کمک بازيکنان به پرسپوليس خدمت کنم.
    * اما برخي بازيکنان با شما سر ناسازگاري زدند؟
    -راز موفقيت پرسپوليس در 16 بازي گذشته رفاقت، همدلي و دوستي بوده هرچيزي بايد سر جاي خودش باشد و نظم و انضباط براي گلمحمدي حرف اول را ميزند اگر مشکلي بود شک نکنيد که ما نتيجه نميگرفتيم.
    *اما مشکل با دو بازيکن به وجود آمده است؟
    بله، قبول دارم اخيرا دو اتفاق ناخوشايند در پرسپوليس افتاده که من هم به صورت جدي با آنها برخورد کردم. اما اين را شفاف ميگويم اجازه نميدهم کسي با سرنوشت پرسپوليس و رنگ قرمز اين تيم بازي کند. اجازه نميدهم کسي به پيراهن پرسپوليس بياحترامي کند و سرمربي و يا کادر فني را زير سوال ببرد. مطمئن باشيد تا وقتي که من هستم به اين موضوع تکيه خواهم کرد و سفت و سخت جلوي اين موضوع ميايستم چون در تيمي که من هستم همه بايد براي موفقيت پرسپوليس و رنگ قرمز يکي باشند و به همين دليل من بايد جلوي برخي از اتفاقات را بگيرم که اين کار را خواهم کرد.
    * پس براي بازي با داماش مشکلي نداريد؟
    خير، با برنامه رو به جلو حرکت خواهيم کرد و انشاءالله سعي خواهيم کرد در بازي مقابل داماش که ديداري سخت و حساس است با آرامش کامل به يک برد شيرين برسيم. البته باز هم بچهها و همه بايد يکي شويم تا به هدف خود برسيم.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. 3 کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad criska (16th March 2013), پرسپولیس.قهرمان (16th March 2013), عشق (16th March 2013)

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    آقایحیی مهدوی کیا اسطورمونه

soltan cr7

4. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

پرسپولیس.قهرمان (16th March 2013)

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک
    صددرصد

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

6. کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    عباس زارعی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Argentina
    تشکر شده 1,443 بار در 723 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بعضی مواقع مشکل از همین موضوع که یحیی میگه شروع میشه یعنی احساس دوستی و نزدیکی زیاد دو نفر و عدم اظهار نظر صریح در مورد مشکلات

8. کاربر مقابل از عشق عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    واقعا که... با دوتا مصاحبه یه روز سر تمرین نمیاد اگه بجای استیلی و دایی بود میخواست چیکار کنه

10. کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    واقعا حیفه مهدی اینجوری بره نمیدونم چرا اینجوری شد هم مهدی آرومه هم یحیی شایدم دشمنای تیم حاشیه درست کردن حاشیه هر تیمی رو داغون میکنه حتی بارسا زمانی که ویلانوا سرطانش شدید شده بود تیمش وحشتناک به حاشیه رفت بزرگای تیم باید حاشیه رو کنترل کنن و نزارن وارد تیم بشه

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    بهترین مربی برای فصل آینده فرکی،یحیی هم تو این چند روز نشون داد تو درست کردن حاشیه خوب کار می کنه

نام واقعی
    mohammad
    تشکر شده 1,036 بار در 364 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بدون تردید یحیی اگه ببازه به داماش وضعیتش از استیلی هم بدتر میشه
    ولی 1.یحیی سریع بهش بر میخوره و قهر میکنه خوب انتقاد شده ازش مهدی بهترین بازیکن نیم فصل اول بوده یدفعه چی میشه مهدی میشه نیمکت نشین یا حتی تو لیست 18 تا نباشه
    2.یحیی به یه سری از بازیکنا فیکس 90 دقیقه بازی میده حتی هر کاری که میخوان بکنن هم مهم نیست
    غلام رضایی تو بازی مس هر چی توپ میرسید بهش شوت میزد اما کاری مگه بهش داشت
    3.پپرسپولیس در استانه ورود به بحرانه و ثانیا یحیی داره شروع میکنش من نشنیدم شب قبل بازی 11 بازیکن رو اماده میکنن همیشه 2 ساعت قبل بازی به بازیکنا میگن چجوری فهمیده نوروزی شب قبل که تو 11 تا نیست.
    یحیی داره خیلی اماتور کار میکنه یا مغرور شده یا حرفی که مدیر عامل صصبا تو نود زد راسته
    و نکته اخر مهدی همیشه جزء اسطوره های پرسپولیس بوده و هست و خواهد بود