مودریچ : بازی با منچستر،اعتماد به نفسم را افزایش داد؛شایستگی مان را در نیمه دوم نشان
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مودریچ : بازی با منچستر،اعتماد به نفسم را افزایش داد؛شایستگی مان را در نیمه دوم نشان

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

مودریچ : بازی با منچستر،اعتماد به نفسم را افزایش داد؛شایستگی مان را در نیمه دوم نشان

گالاتاسرای تیم بزرگی است و به خصوص با آمدن دروگبا و اسنایدر خطرناک تر از قبل است
    سایت گل – لوکا مودریچ ، هافبک کروات رئال مادرید که نقشی کلیدی در پیروزی شنبه شب تیمش مقابل مایورکا داشت در پایان این بازی، در گفتگو با خبرنگاران به بررسی شرایط فعلی خود و تیمش پرداخت.
    مودریچ در این دیدار از ابتدا در ترکیب تیم قرار گرفت و در دقیقه 53 با شوتی دیدنی زننده یکی از 5 گل تیمش بود. او در خصوص گل زیبای خود در این دیدار گفت :" گل بسیار خوبی بود اما نمایش عالی نیمه دوم تیم برایم خوشحال کننده تر است.ما در نیمه اول تمرکز 100 درصد روی بازی نداشتیم وخیلی راحت 2 گل دریافت کردیم. ولی در نیمه دوم شایستگی و توانایی مان را نشان دادیم و به پیروزی رسیدیم."
    مودریچ همچنین در مورد عملکردش در بازی های اخیر به خبرنگاران اینطور پاسخ داد :" احساس بسیار خوبی دارم اما دوست ندارم در مورد نحوه بازی کردنم صحبت کنم. من به خاطر گلی که به ثمر رساندم و کارهایم درون زمین خوشحال هستم.بازی برابر منچستر اعتماد به نفس من را افزایش داد. فوتبال همین است و در جریان یک بازی هر تغییری ممکن است به وجود بیاید."
    مودریچ در پایان درباره دیدار با تیم گالاتاسرای در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان گفت :" ما در وضعیتی خوبی هستیم.باید روی این 2 بازی تمرکز کنیم و تمام تلاش خودمان را انجام دهیم ؛دقیقا مثل دیدار مقابل بارسلونا و منچستر.اگر روی این 2 بازی کاملا تمرکز داشته باشیم می توانیم به نیمه نهایی برسیم و این آسان نخواهد بود.گالاتاسرای تیم بزرگی است و به خصوص با آمدن دروگبا و اسنایدر خطرناک تر از قبل است. ما تلاش می کنیم به نیمه نهایی صعود کنیم."

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    ولي تيم ما قهرمانه

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی