دايي خطاب به عظيمي: با يک گل بهار نميآيد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دايي خطاب به عظيمي: با يک گل بهار نميآيد

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

دايي خطاب به عظيمي: با يک گل بهار نميآيد

سرمربي تيم فوتبال راهآهن از بازيکن جوان تيمش خواست که تلاش خود را بيشتر کند تا به موفقيتهاي خود تداوم بخشد.

به نقل از سايت باشگاه راهآهن، علي دايي در مراسمي که براي تقدير از علي عظيمي و محمدعلي بابارضي در باشگاه راهآهن برگزار شده بود، گفت:"علي عظيمي بر اساس تواناييهاي خودش براي تيم من بازي کرده است. من با بازي دادن او کار خاصي نکردهام بلکه مربيان قديمياش زحمت کشيدهاند و او را به اينجا رساندهاند. او حدود يک سال و نيم است که با تيم بزرگسالان باشگاه تمرين ميکند و بايد تلاش زيادي براي پيشرفت بکند. او در اولين بازياش گل مهمي زد اما بايد بداند که با يک گل بهار نميآيد و بايد کاري کند که اين موفقيتها ادامه داشته باشد. او در بازي با ملوان هم جزو بهترينهاي ما بود و اگر همين طور ادامه دهد در آينده حرفهاي زيادي براي گفتن داشته باشد.

دايي درباره توجه باشگاه به تيمهاي پايه و آينده اين تيمها گفت:"از باشگاه به خاطر توجهي که به تيمهاي پايه دارد تشکر ميکنم. الان فرصت خوبي است که تيمهاي پايه روي اصول کار کنند و تا چهار پنج سال ديگر بتوانند تيم بزرگسالان را کامل تغذيه کنند.

وي ادامه داد: متاسفانه قبلاً چنين شرايطي در باشگاه نبوده اما الان اين علاقه براي سرمايه گذاري وجود دارد. در اين شرايط بايد تلاش مربيان تيمهاي پايه هم بيشتر شود و تيمهاي خوبي ببندند. الان تيم بزرگسالان با سيستم 1-3-2-4 بازي ميکند و طبيعي است اگر تيمهاي پايه هم برمبناي اين سيستم بازيکن بگيرند و بازي کنند، بازيکنانشان با اين روش بيشتر آشنا ميشوند و من هم هر وقت از آنها بازيکن بگيرم، براي هماهنگ کردنشان راحتتر هستم. به هر حال اميدوارم حمايتهاي باشگاه به همين شکل ادامه داشته باشد تا به موفقيت باشگاه و تيمهاي مختلف آن اميدوارتر باشيم."

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (20th March 2013)