فک و فامیله ما داریم؟؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: فک و فامیله ما داریم؟؟

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک

فک و فامیله ما داریم؟؟

شوقی که مادربزرگم برای شرکت کردن در مراسم ختم داره من برای شرکت کردن در پارتی ندارم!

یه پسر خاله دارم سه سالشه بچه ی خوبیه ،ساکت ،آروم فقط یه بدی که داره اینه که هر وقت آدم حواسش نیست می آد آدمو گاز میگیره. امروز داشتم تلویزیون نگا میکردم منو گاز گرفت الان دارم میرم واکسن هاری کزاز و هرچی از این مدل واکسن هست و بزنم !!! بد جور استرس دارم!!!
    فکو فامیله ما داریم!!!؟؟؟

جاتون خالی رفتیم خونه دختر عمم با هزار عشوه و ادا بهم شربت نمیدونم چی چی تعارف کرد.گفتم خودت درست کردی؟با کوله باری از احساس جواب داد بله نوش جااااااان!!!
    اول تو دلم گفتم جااااااان؟؟؟
    و بعد بهش گفتم پس ممنون نمیخوام.
    یعنی باید بودین و قیافشو میدیدینا!!!!!!!1

رفیتم یه میلون پول کولر گازی دادیم نصبش کردیم. بابام سال به سال روشنش نمینکنه وقتی هم میکنه میزاره رو حالت پنکه!
    اونوقت باید تو خونه از گرما لخت را بریم...! الانم خونمون از صحرای عربستان گرمتره...!!

زنم تصمیم گرفت رژیم بگیره.دیدم لاغر شد،گفتم بخور.گفت میخوای بخورم با چربی بمیرم بری زن بگیری؟عمرا...
    مادر زنم اومد گفت بمیره شوهرت که بهت غذا نمیده.
    پدر زنم گفت مرد بی غیرت به تو میگن که زنت مثله اسب کارکنه و بهش غذا هم ندی.
    خواهر زنم گفت بیچاره خواهرم با شوهر خسیس بی شعورش.
    برادر زنم با دوستاش جمع شدن که بزننم.
    باجناقم گفت ماشالا به مردونگیت
    به زنم هم القا شد.رفت واسه طلاق.تو دادگاه میگم آقای قاضی خودش رژیم گرفت.
    میگه رژیم گرفتم که گرفتم.تو نباید غذابهم بدی؟میخواستی از گشنگی بمیرم بری زن بگیری؟عمرا...
    خلاصه منم که هنگ کردم طلاقو دادم راحت دارم سروری میکنم.

سالگرده ازدواجمونه.دارم حرفهای عاشقونه میزنم و از خاطراتمون میگم.خانومم میگه به نظرت خطهای را ه راه روی بدن دوتا گورخر با هم فرق میکنن...واقعا که...

یه روز رفتم خونه عمم شب پیشش بخوابم بعد یادم رفته بود که مسواکم ببرم بهش گفتم بعد گفت اشکال نداره مسواک شوهرم هست با هم استفاده کنین نه واقعا فک و فامیله داریم؟؟؟؟؟؟؟

به سلامتی مامانا که موقع بازیهای تیم اسپانیا میپرسن لیونل مسی چرا بازی نمیکنه !
    فرستنده : محسن جون

به مامامنم میگم : مامان اگه بگم گشنمه چی میگی ؟
    مامانم : حوصله کامنت گذاشتن ندارم، لایک میکنم !!!
    فرستنده : محسن جون

داداشم دو ساعت نشسته جلو تلویزیون خاموش،میگم چرا روشن نمیکنی؟
    میگه بابا گفته هیچ سودی که ندارید،یه یارانه تمام فایدتونه.اونم بخوام خرج خودتون کنم؟
    داداشم حداقل فوق لیسانس داره.فکرکنم من که دانشجوهستم از نون خوردن هم ممنوعم.

پسر داییم هنوز پوشک پاشه.
    تازه حرف زدن یاد گرفته.
    بهش میگم ای جانم پوشک داری خوشمل پسمر؟
    میگه پ نه پ دستشویی فرنگی پام کردم،اگه کار داری بهت قرض بدم..
    تا غروبش نگاش نکردم.میترسیدم بهم تیکه بندازه.
    یعنی پیشرفت نسل جدید دیگه دهن منو آزادراه کاملا آسفالت کرده.

صبح سر سحر بابام از سر میز پا شد.یهو میپره با دست نوک دماغمو میگیره،همچین کشید که هنوز درد میاد. میگم واسه چی اینجوری میکنی؟میگه داشتم سر میخوردم،دماغتو تکیه گاه شد سر نخورم. خدایی قانع شدم. فقط خدا رو شکر کردم بابام برج نمیسازه،وگرنه هر دیواری که تکیه گاه خاست دماغ منو میداد جل
    5

یک نفر تعریف می کرد که:
    -----------------------------
    یکی از فامیلامون از شهرستان اومده بودن خونه ما،نزدیکه دو هفته پیشمون موندن
    مامانم بلاخره خسته شد یه روز ظهر خیلی جدی بهشون گفت:روزه آخری که میخواستین برین میخوام گوشت در بیارم از فریزر آبگوشت درست میکنم،راستی کــــــــــــــــــــی میریــــــــــــن؟؟؟؟؟ :)
    مهمونامون :|

این بابای ما همیشه یه گوشه کمین میکنه تا ما میریم آشپزخونه میگه فولان چیزو بیار ، چایی بزار ، آب بیار !

یه فامیل داریم وقتی یه سوالی ازم میپرسه و من بلد نیستم جواب بدم بهم میگه شما مگه دانشجو نیستی !
    ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
    ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
    ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...

2. 5 کاربر مقابل از delαrαм♥8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (21st March 2013), H!dden (21st March 2013), nadia (21st March 2013), Vampires (21st March 2013), عشق (21st March 2013)

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک
    دخنر دایی 6 سالم میگفن اگه من مُردم ......
    از بوی گلاب بدم می آید، همون آب معدنی کفایت می کند، نگید این رانی هلو دوست داشت، سنگ قبرش رو با رانی بشوریمااا ، نوچ میشه !

پسر خالم،یه توپوق زد،منم کلی خندیدم بش،مسخرش کردم،گفتم این چه پوتوقی بود زدی؟!
    ینی کلا خیط شدیم مثل کریم آسکاریس!!!

دختر خالم وقتی بچه بود میخواست بره مهد کودک ثبت نام کنه مربی مهد ازش میپرسه:پنیر از چی درست میشه؟
    اونم با اعتماد به نفس کامل میگه:از شیر خر!
    مربی: :)))))))
    دختر خالم: :G
    پنیر: : (
    دختر خاله نابغه ای دارم من؟؟؟؟

رفته بودیم شمال با دخترعموهام وپسر عموهام داشتیم قلیون میکشیدیم مامانم هی میگفت که نکشید ضرر داره بسسسسه دیگه!ما هم میگفتیم ماهی یه بار اشکالی نداره!رفتم دستشویی برگشتم میبینم نشسته با بچه ها داره قلیون میکشه میگم ضرر داشت که!
    میگه:ماهی یه بار اشکالی نداره؟؟؟؟؟؟
    مامانه جوگیری دارم من!

چندوقت پیش یه شال از ایناکه پایینش ریش ریشه بهشون مهره وصله خریدم با کلی ذوق و شوق سرم کردم رفتم خونه مامان بزرگم پسر داییمم اون جا بود ..از اون جایی که گفتن حرف راستو باید از بچه شنید ازش پرسیدم شالم قشنگه امیر؟راستشو بگو... گفت اره خیلی قشنگه مثه این گاوایی شدی که زنگوله به گردنه شونه....
    من((
    امیر:)))))
    انجمن حمایت از حیوانات اهلی:////

با فامیلا رفتیم بوستان جوانمردان اومدم از پله ها برم بالا پام لیز خورد با ساق پا رفتم تو لبه پله جوری که شلوارم 15 سانت جر خورد و پام داغون شد حالا اومدم پیش خونواده ی مهربانم مامانم منو دیده به جای اینکه بگه پات چیزی نشد میگه:گفتم تو لیاقت شلواره90هزار تومنی نداری!!!!لیاقت همون شلوارایه 30 تومنیه!!
    مامانه نگرانی دارم من!!!!
    فکو فامیله داریم؟
    من: ((
    مامانم: :|
    پام: ((((((((((
    شلوارم: :o

جاتون خالی امروز مامان بابام شوخی شوخی جدی باهم قهر کردن منو داداشمم تاحدودی توپیدیم به هم حالا عصر جمعسو همه کلافه.تصمیم گرفتیم بریم لب دریا گه بابام گفت خودتون برین خلاصه با غرهای مامانم مجبور شد بیاد حالا رسیدیم دریا 4 تا ادم گنده ایم که هیچکدوم باهم حرف نمیزنیم هرکی یه طرف میچرخه.حالا توراه برگشت داداشم یه موتوری رو فرستاد تو باقالیا و بابام ...
    خانواده ی با محبته من دارم؟
    موج محبت خانوادمون هوش از سر4تامون برده
    والااااا

به یکی از این فامیلای ما گفتن عسل واسه چشم مفیده رفته مالیده به چشماش :|
    دیگه کار از فشار تحریم گذشته یکی بره خورشید و خاموش کنه

خواهرم بعدي مدت طويل استراحت وتمركز ميخوادزبان انگليسي بخونه اومده تواتاق داره رژه ميره ي ربع ساعت كلمه ي husband(شوهر)باي ژست ضايع بااعتمادبه نفس بالامرورميكنه!
    خواهردرس خونه من دارم؟
    درضمن فك وفاميل داريم؟

چند روزی بود خونه ی مامان بزرگمینا بودم دیروز لباسارو شسته میگم مامان بزرگ چرا جیبای شلوار منو خالی نکردی ؟؟؟ همه ی پولام خیس شدن ، میگه ننه جون میخواستم ببینم این پولشویی که میگن راسته یا نه ؟؟؟ که دیدم ما از این شانسا نداریم !!!
    من:o
    مامان بزرگم :(
    خاوری تو کانادا
    عاملین فساد بزرگ بانکی =))

جون خودم الان به دختر داييم گفتم عين سگ از چشم افتادي ميگه اتفاقا منم عين سگ از چشت افتادم
    فك و فاميله خوبي دارم رو حرفم حرف نميزنن هيچ تاييدشم ميكنن

یه پسر دایی دارم 7 سالشه...مامان بزرگم بهش گفت ایشا...زود تر بزرگ شی تو رو هم تو لباس دامادی ببینیم...پسر داییم نه گذاشت نه برداشت گفت الکی دعا نکن تا اون موقع تو دیگه مردی...
    مامان بزرگم:(
    داییم:/

ای خدا یه عقلی به اینا بده یه پولی به ما!
    پسر خالم 9 سالشه دیدم داره به طرز عجیبی تقویم رو ورق میزنه.
    ازش پرسیدم چیزی شده؟دنبال چیزی هستی؟
    گفت تو میدونی حادثه 15 خرداد کی اتفاق افتاده؟
    هرچی میگردم نیست!!
    من O_O
    تقویم ^o^
    باعث و بانی حادثه :-O
    نه شما بگید از دست اینا سرمو کجا بکوبم؟!!!

دیشب مهمون داشتیم بابام دیر کرده بود نیومده بود …
    مامانم به من : یه “تک بزن” به بابات بگو مهمونا اومدن پس چرا نمیای ؟ بگو نوشابه هم بخره ؟
    راستی بهش بگو یه بسته چیپس سیب زمینی هم واسه کنار مرغ بخره و زود بیاد …
    من : همه اینا رو با یه تک زنگ بگم دیگه ؟
    مامانم : خب یه مسیج بهش بزن و زود قطع کن !!!

4. 3 کاربر مقابل از delαrαм♥8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H!dden (21st March 2013), Vampires (21st March 2013), عشق (21st March 2013)

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک
    پسر گـــــــــلم یه دقیقه میای کارت دارم
    پسرم خـــــــــــدا خیرت بده یه دقیقه بیا
    چه پسسسری دارم من، مامان جان بیا یه دقیقه
    و……
    اینچنین شد که من یکهفته س دارم میسابم پاک میکنم جا به جا میکنم

خواهرزادم کلاس اوله تکلیفشون اینه از ۱تا ۹۰ بنویسن حالا این خواهرزاده ما…یه عدد مینویسه درازمیکشه یه غلت میزنه یه عدد دیگه یه کارتون می بینه یکی دیگه گرسنه میشه… میگم دایی اینجوری تا صبم تموم نمیشه میگه خسته ام میفهمی خسته!!!
    من:

فک و فامیله داریم؟

چند سال پيش چادر مادرمو سرم كردم و واسه خنده يهو مادر تا منو ديد جفت دستاشو رو به آسمون برد و از ته دل خدا رو شكر كرد و گفت خدا رو صد هزاررررر مرتبه شكر كه دختر نشدی وگرنه هيچ امام و امام زاده ای هم نميتونست تو رو شوهر بده با اين دماغت
    من:

فک و فامیله داریم؟

از افتخارات ِ مادربزرگم اینه که دووس پسر نداشته:| خب وقتی در سن ِ 10 سالگی ازدواج کردی دلت میخواسته دووس پسر هم داشته باشی ؟

داشتم ماشین رو دنده عقب میآوردم تو حیات، مادرم اومده فرمون میده…. بیا…. بیا…. بیا…. نیا !! لوله آب شیکست !!

تو فامیل هرکی دختر نداره میگه اگه دختر داشتم به تو میدادمش
    من:

فک و فامیله داریم؟

خانومه تلفن زده به بابام که ما یه دستگاهی میفروشیم که قیمت قبض برق رو تا سی درصد کاهش میده بابام بهش گفت ممنون پسرم کنتور رو دستکاری کرده قبضمون صد درصد کاهش داشته اگه خواستید نصف قیمت واسه شما حساب میکنیم .واقعا فک و فامیل صادقه ما داریم!

بعد عمری یه خبرنگار اونم خانوم , داشت باهام مصاحبه میکرد تو محلمون, منم بادی به غبغب انداخته بودم و خیلی شیک داشتم جوابشو میدادم یهو یکی از اون طرف خیابون داد زد با این مصاحبه نکنید بابا, این اسگله !!!! نیگا کردم دیدم داداشمه !
    من:

فک و فامیله داریم؟

واي به روزي كه باهاشون سوار تاكسي بشي،موقع پياده شدن يك فيلمي واسه كرايه بازي ميكنن،الكي كيفشونو در ميارن انقد طولش ميدن تا تو كرايه رو حساب كني،بعد هم ميگن ميذاشتي حساب كنم
    من:

فک و فامیله داریم؟

اومدن خونمون عيد ديدني يكي از بچه هاشون نيومده بود،بقيه عيدي گرقتن،فردا اومدن در خونه،داخل نيومدن،بچهه كه نيومده بودو فرستادن بالا،گفت عيدتون مبارك،كاري نداريد؟ما هم حق لوتي رو تقديم كرديم و رفت.
    اي خدا فاميله داريم؟

یه مینی بوس آدم از شهرستان میان . تو یه خونه 50 متری میخوان 3 هفته بمونن . اونوقت ما مجبوریم بریم خونه دوستامون بمونیم . فک و فامیله ما داریم ؟

پسر معتاد مفنگيش،هيچ گوهي نشد تو زندگي،رفته پشت سر ما گفته بچش با من گشته اينطوري شده.اي تو روحت
    فاميله داريم؟

داییم زنگ زده میگه یه کار خوب برات پیدا کردم اونوقت خودش هنوز بیکاره......فک وفامیله داریم؟؟؟؟؟

تو راه مهمونی خالم اینا بودیم داشتم تو بطری اب می خوردم.
    دیدین چه حالی میده از سرعت گیری که کنده شده دو تا چرختو رد میکنی؟
    خلاصه بابام سرعت گیر دید گوشش کنده شده بود. اقا این بابای ما یه ویراژی داد هر چی آب خورده بودیم اومد بالا! فک فامیله داریم؟

دوستم ميخواست خونمون بیاد رفتم به مامانم گفتم:مامان ميشه غذا درست کني!!
    ميگه: چون دوست ميخواد بياد
    ميگم:اره ديگه؟؟
    بعد 2ساعت جرو بحث فهميدم چون ناخوناشو فرنچ کرده نميتونه آخرم خودم تخم مرغ گذاشتم!!! فک فاميله داريم؟؟؟

يكي از آشناهامون تو كار نصب ايزوگامه، بعد خونه خودش هر وقت بارون مياد از سقف آب چكه ميكنه، ديواراش هم همه نم كشيده و ترك خورده! فك و فاميله داريم؟

بابام میگه یه خودکار از تو کیفت در بیار دستمو کردم تو کیفم دارم دنبال خودکار میگردم میزنه پس کلم میگه زود باش مگه قرعه کشی یه هی دست میندازی توش می چرخونی ! ؟؟؟ فک وفامیله داریم !

بابام بهم گفت پدر سگه کره خر ! دچار بحران شخصیتی شدم چطور همچین چیزی ممکنه؟! فک و فامیله داریم ؟!

سر کلاس بودم که مامانم زنگ زد. استاده که حرف میزد و نمیشد جواب بدم آخه ردیف اول و جلوی خود استاد مینشستم. اجازه هم نداشتم که برم بیرون.استاده منع کرده بود تردد برای تماسهای تلفنی رو.
    تلفنو قطع کردم یه کم بعد که کلاس تموم شد زنگ زدم به مادرم ، داداشم جواب داد و با عصبانیت گفت گوشیمو با خودت کجا بردی؟ :-| بهش گفت گذاشتمش تو شارژ. یه کم بعدش گفت آهان باشه خو دیدمش
    فک فامیله داریم؟

به مامانم میگم لایک به غذات میگه لایک تو هفت جد و آبادت ای نمک نمک نشناس حیف اون غذایی که برات میپزم !

با بابام رفتم تو اینترنت واسه ثبت نام دانشگاه بعد یه صفحه رو میخواست اشتباه باز کنه گفتم نــرین توش (نرو تو سایت)عصبانی شده میگه چی؟ !بی ادب نرینم توش؟! برو بیرون من :O فک و فامیله داریم؟

دیشب همه فامیل دور هم جمع بودیم یهو دیدیم زنگ میزنن …رفتم در رو باز کردم دیدم پسر خالمه…تایلند بوده یه راس از فرودگاه اومده بود خونه ما.. خانومشم خونه ما بود… خلاصه اومد نشست و یه چایی چیزی خورد یهو بلند بلند به خانومش گفت عزیزم ، هیشکی مثل تو نمیشه !!! یهو دیدم مث اینکه اتم زده باشن جمع از هم پاشید و هر کی رفت یه طرف…!!! پسر خاله سوتی بده من دارم؟سوتی نبود که تیر آهن وِل کرد لامصب…!!!یه مین خودمو گذاشتم جای زنش و این فکر اومد تو سرم که: از فحش خواهر و مادر بدتر اینکه شوهرت از تایلند برگرده،

6. 2 کاربر مقابل از delαrαм♥8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H!dden (21st March 2013), عشق (21st March 2013)

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک
    همسایه دیوار به دیوارمون ۲ شب اومده زنگمونو زده میگه :
    احیانا این سوناتا مال شما نیست دمه در ما گذاشته !؟
    میگم : نه مال ما نیست !
    میگه : آررررره حدس می زدم شما از این فک و فامیلا ندارین !

8. 3 کاربر مقابل از delαrαм♥8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (21st March 2013), H!dden (21st March 2013), عشق (21st March 2013)