شما شک نکن شرایط جدول تغییر میکند حالا فرقی نمی کند ؛ ممکن است ما از دست بدهیم و ممکن است استقلال امتیاز از دست بدهد
سایت گل – فرشید طالبی در آخرین بازی سال مقابل سپاهان گل بسیار حساسی را برای تیمش به ثمر رساند و از دلایل برتری قاطع سپاهان در زمین تراکتورسازی گفت.طالبی در مصاحبه با سایت گل امیدوار است این تیم اصفهانی چهارمین قهرمانی متوالی لیگ برتر را به دست بیاورد. اگرچه آنها رقیبی به نام امیر قلعه نویی را در مقابل دارند.طالبی یک بار تجربه باختن به قلعه نویی را در کرسی طولانی در ذوب آهن داشته است.
سال را خوب تمام کردید.
تراکتور یکی از بهترین تیمهای سال بود که ما توانستیم در خانه خودشان آنها را شکست دهیم. تیم تراکتور یک تیم با ارزش و مدعی است و ما واقعاً کار بزرگی کردیم.
گل زیبایی هم زدی؟
لطف خدا بود که من بزنم آن هم پاس خیلی خوب بچه ها بود که در نهایت من آن را به گل تبدیل کردم . بچه ها آنقدر خوب پاس می دهند که راهی جز گل کردن آنها نداری.
فکر می کنی چه تیمی قهرمان بشود ؟
من به شما قبلاً هم گفتم .به شما تضمین می دهم که تیمها بازهم امتیاز از دست می دهند. تیمهای بالای جدول هر کدام چند بازی با هم دارند و شما شک نکن شرایط جدول تغییر میکند حالا فرقی نمی کند ؛ ممکن است ما از دست بدهیم و ممکن است استقلال امتیاز از دست بدهد.به هر حال قهرمانی امسال برای هر تیم دست خود همان تیم است نه تیم دیگری. ما 4تا فینال داریم که باید باهوش و با تجربه عمل کنیم تا بتوانیم به قهرمانی دست پیدا کنیم. به نظر من تیمی قهرمان میشود که تا آخرین قطره وجودش برای قهرمانی بجنگد و بتواند با تمرکز امتیازات را به دست آورد.
فکرش را می کردید تراکتور را آنطور در خانه ببرید؟
راستش را بخواهید نه فکر نمیکردیم با این نتیجه آنها را ببریم. این تراکتور همان تراکتوری است که ما را در خانه خیلی اذیت کرد و برد .
حرف خاصی ندارید؟
سال نو را تبریک می گویم به همه مردم و خوشحالم توانسته ایم هوادارانمان را امیدوار کنیم و در این امیدواری من هم با زدن یک گل سهم کوچکی داشتم.جالب این است که احتمالا باز قهرمانی به هفته آخر می کشد. مثل سالی که ما در ذوب آن از فولاد باختیم و تیم اقای قلعه نویی قهرمان شد. این بار آنها با فولاد بازی دارند و امیدوارم باز فولاد در روز آخر برنده باشد.