ام بایه نیانگ مهاجم 18 ساله ی میلان در یک مصاحبه ای اختصاصی اعلام کرد که از لحاظ انگیزه مشکلی در میلان ندارد و می خواهد مدت ها در این تیم بماند.
سایت گل-ام بایه نیانگ ستاره 18 ساله خط حمله میلان و یکی ازامیدهای تیم ملی فرانسه در تابستان گذشته راهی میلان شد و موفق شد از اواسط فصل به دنبال درخشش در ترکیب آلگری خود را به یک بازیکن آینده دار به فوتبال اروپا معرفی کند.

به نقل از ac-milan.ir-او نخست در رابطه با تمایل پاریس سنت ژرمن به خودش گفت " من تنها به میلان فکر می کنم. بله این درست است که در پاریس متولد شده ام و پاری سن ژرمن را دوست دارم اما می خواهم جام های زیادی را با میلان ببرم."

او در ادامه گفت" در ابتدای کار دچار مشکل شده بودم چرا که فوتبال ایتالیا سرشار از بازیکنان تکنیکی و قدرتی است اما حالا همه چیز خوب پیش می رود. میلان یک باشگاه بزرگ است و من شیفته ی آن هستم. همه ی کسانی که اینجا هستند به تو کمک می کنند تا پیشرفت کنی. زمانی که در کائن بازی می کردم هدف من بازی برای یک تیم بزرگ بود که اکنون در میلان هستم و هدف من حالا ماندن در این تیم است."

""

نیانگ در رابطه با مقایسه اش با تیری آنری گفت "نه ! من فاصله ی زیادی با او دارم.آنری افتخارات زیادی را به دست آورده و من باید برای رسیدن به او تلاش زیادی انجام بدهم ولی دوست دارم از او بهتر باشم."

او در رابطه با ضربه ای که به تیر دروازه ی بارسلونا زد گفت " در بارسلون بد شانس بودم اما هنوز جوان هستم و می توانم برای بازی ها بعدی که در این سطح برگزار خواهند شد آماده باشم. بازی با بارسلونا تمام شده و دوست ندارم در رابطه با بازی های گذشته فکر کنم."

نیانگ ، الشراوی و بالوتلی امروزه به دلیل مدل موهایشان به خوبی در ایتالیا شناخته شده اند. او در این باره گفت"حالا دیگر در اطراف سرم فقط خطوط راه راه وجود دارد و دیگر خبری از ستاره ها نیست.من همیشه به بالوتلی نگاه می کنم او عجیب است که هیچ پنالتی را خراب نمی کند."