گزارش روز: کاسیاس، سپرده گذاری بلندمدت رئال در درون دروازه


سزار، چهلمین خرید گرانقیمت تاریخ رئال ، آخرین سرمایه گذاری رئال برای خرید دروازه بان بود . این دروازه بان با 7 میلیون یورو به رئال پیوسته بود
سایت گل- مصدومیت اخیر کاسیاس ، رئال را وادار کرد تا کاری را انجام دهد که سالها دست به آن نزده بود : دست به جیب شدن برای خرید دروازه بان . که البته خرج زیادی هم نبود .
رئال مادرید سه و نیم میلیون یورو برای خرید دیگو لوپز پرداخت . با توجه به عملکردی که این بازیکن داشت و این که باشگاه در فکر پیدا کردن جایگزین برای آدان بود ، یک خرج درست و مستقیم انجام شد . حالا به نظر می رسد که حداقل برای سه فصل دیگر ، مشکل رئال درون چارچوب دروازه اش حل شده باشد .
به گزارش گل به نقل از مرجع خبری رئال مادرید سالها بود که رئال برای چارچوب دروازه اش خرج نمی کرد . در حقیقت تا پیش از خرید اورژانسی دیگو لوپز ، باشگاه 12 فصل پیاپی برای خرید دروازه بان خرج نکرده بود . کارلوس سانچز ، دیگو لوپز ، کودینا ، آدان و خسوس محصولات آکادمی درون چارچوب بودند و باعث شده بودند که رئال مادرید در دوازده سال اخیر دروازه بان نخرد . در حقیقت به لطف درخشش کاسیاس ، رئال مادرید ناچار نشده بود که بیخود خرج دروازه اش کند .
سزار، چهلمین خرید گرانقیمت تاریخ رئال ، آخرین سرمایه گذاری رئال برای خرید دروازه بان بود . این دروازه بان با 7 میلیون یورو به رئال پیوسته بود . در حقیقت با احتساب خرید کاسیاس ، رئال در سیزده سال اخیر فقط 10.5 میلیون یورو خرج خرید دروازه بان کرده است . البته نباید فراموش کرد که رئال برای فروش دیگو لوپز به ویارئال در سال 2007 در حدود هفت میلیون یورو دریافت کرد که این باعث تعادل بیشتر می شود . به نظر می رسد که کاسیاس نه تنها در ترکیب رئال خوش درخشیده بلکه باعث حفظ سرمایه سران باشگاه ها شده است .