گالیانی : بالوتلی یکی از 5 بازیکن برتر دنیاست اما تواضع می کند / آلگری قطعا میلان
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: گالیانی : بالوتلی یکی از 5 بازیکن برتر دنیاست اما تواضع می کند / آلگری قطعا میلان

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

گالیانی : بالوتلی یکی از 5 بازیکن برتر دنیاست اما تواضع می کند / آلگری قطعا میلان

گالیانی : بالوتلی یکی از

5

بازیکن برتر دنیاست اما تواضع می کند / آلگری قطعا میلان را ترک نمی کند

مطمئن هستم که گتوزو برای مربیگری، مدیریت یا هرچیز دیگر به میلان باز خواهد گشت، اما آلگری قطعاً میلان را ترک نخواهد کرد.
    سایت گل-آدریانو گالیانی، معاون باشگاه میلان، ادعا میکند ماریو بالوتلی در میان پنج بازیکن برتر دنیا قرار دارد، و همچنین او بازیکن بسیار متواضعی است.
    به گزارش گل به نقل از میلانیستا گالیانی به اسکایاسپورت ایتالیا گفت: من فکر میکنم در حال حاضر او در میان 5 بازیکن برتر دنیا قرار دارد. پشت سر لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، زلاتان ایبراهیمویچ و رامادال فالکائو، من سوپر ماریو را بهترین بازیکن جهان میبینم.
    البته ادینسون کاوانی را نباید در آن فهرست فراموش کنیم، این را هم نباید فراموش کرد که ماریو تنها 22 سال سن دارد. این پسر بسیار متواضع است. او را صدا زدم تا به خاطر گل زیبایش مقابل برزیل به او تبریک بگویم، اما گفت باید گلهای دیگری هم به ثمر میرسانده است.
    من همیشه بالوتلی را به عنوان یک بازیکن بسیار بزرگ در نظر میگیرم، حتی زمانی که در اینتر بود، و ما توانستیم این ستاره بزرگ را به ایتالیا بازگردانیم.
    من هر روز با او صحبت میکنم و میگویم همین روند را ادامه بدهد، به عنوان فصل اول بسیار خوب بوده است. میلان 8 توپ طلای بهترین بازیکن جهان را دارد، امیدوارم ماریو نهمین را برای ما کسب کند.
    گالیانی همچنین در رابطه با آیندهی نیمکت مربیگری میلان به صحبت پرداخت : گتوزو مربی میلان میشود؟ من محبت بسیاری نسبت به رینو دارم. همهی بازیکنانی که در میلان بازی میکنند، دوست دارند در اینجا به مربیگری بپردازند.
    مطمئن هستم که گتوزو برای مربیگری، مدیریت یا هرچیز دیگر به میلان باز خواهد گشت، اما آلگری قطعاً میلان را ترک نخواهد کرد. او برای فصل آینده هم با ما قرارداد دارد و مشکلی هم با او نداریم.
    معمولاً تیمی که بهترین خط دفاع را دارد برندهی اسکودتو میشود و نه تیمی که بهترین خط حمله را دارد. ما مهاجمانی بسیار عالی داریم، اما باید در ناحیهی دفاعی تمرکز خود را بالا ببریم. مبارزهی دشواری برای رتبهی دوم در پیش خواهد بود.
    او در رابطه با تیمهای پایهی میلان اضافه کرد: ما 9 یا 10 بازیکن متولد 1999 برای تیم زیر 15 سال خود ثبتنام کردهایم، زیرا هرگز نتوانستهایم از بازیکنان 14 سالهی خود به تیم اصلی بازیکن بدهیم.
    ما بازیکنانی متولد 1996 داریم که بسیار جذاب هستند، و همچنین بازیکن متولد 98 مثل هشیم مستور... . من لذت می‎برم اخبار تیمهای پایه را دنبال کنم. همچنین از پیروزی تیم جوانان برابر آتلانتا و پنالتی که گابریل مهار کرد بسیار خوشحال هستم.

soltan cr7

2. 4 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (25th March 2013), FaRsHaD_8 (25th March 2013), H!dden (25th March 2013), Vampires (25th March 2013)

نام واقعی
    امیرحسین
    استاتوس
    شادباش تا شادباشم تاشادباشیم
    شغل و حرفه
    دانش اموز
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Spain
    تشکر شده 14 بار در 4 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده