کيروش:به توانايي بازيکنانم ايمان دارم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کيروش:به توانايي بازيکنانم ايمان دارم

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

کيروش:به توانايي بازيکنانم ايمان دارم

سرمربي تيم فوتبال ايران در آستانه ديدار با کويت در چارچوب مسابقات انتخابي جام ملت هاي آسيا گفت:به توانايي بازيکنانم براي پيروزي در ديدار فردا مقابل کويت ايمان دارم .

کارلوس کي روش در گفت و گو با پايگاه اطلاع رساني النهار کويت ضمن ابراز ناراحتي از غيبت محمدرضا خلعتبري و کريمي در ديدار مقابل کويت در عين حال تاکيد کرد: تيم ايران از بازيکنان خوبي برخوردار است و من به موفقيت همه آنها در انجام وظايف محوله در ديدار فردا ، اطمينان دارم.

به گزارش ايرنا، سرمربي تيم فوتبال ايران تصريح کرد: ديدار فردا مقابل کويت آسان نيست زيرا هر دو تيم انگيزه بالايي براي اين ديدار دارند.

کي روش افزود: از تيم فوتبال کويت اطلاعات خوبي دارم و اين تيم از دو بازيکن خوب به نام هاي بدر المطوع و يوسف ناصر برخوردار است که بسيار خطرناک هستند.

وي با بيان اينکه اين دو بازيکن را در ديدارهاي گذشته کويت زير نظر گرفته ام، افزود: بازيکنان خود را براي مهار آنها توجيه کرده ام.

وي افزود:تيم فوتبال کويت از کادرفني خوب به رهبري گوران توفيگزيچ و بازيکنان با تکنيک برخوردار است اما تيم ما نيز با هدف پيروزي به کويت آمده است و براي صعود به جام ملت هاي آسيا تنها به پيروزي در اين ديدار فکر مي کنيم.

سرمربي تيم فوتبال کشورمان پيرامون ارسال نامه به بلاتر رييس فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) گفت: محتواي نامه ارسالي ام به بلاتر درباره رفع محروميتم از ديدار با قطر در چارچوب مسابقات انتخابي جام جهاني است.

وي افزود: فدراسيون بين المللي فوتبال در پي گزارش قضاوت مبتديانه داور سنگاپوري در ديدار با لبنان دو بازي مرا محروم کرده است.

وي افزود:بلاترمسوول اول فوتبال جهان است و بايد همه را وادار به تحقق شعار فوتبال پاک کند از اينرو محروميتم از شعارهاي بلاتر براي فوتبال پاک به دور است.

سرمربي پرتغالي تيم فوتبال کشورمان اظهار داشت: سي و سه سال سابقه مربيگري در فوتبال دارم و در طي اين مدت دو ستاره فوتبال جهان زير نظرم پرورش يافته اند و در ديدار با لبنان اظهارات سخيفي بيان نکردم که دو بازي مرا محروم کردند.

وي در عين حال تاکيد کرد: در صورتيکه با درخواست رفع محروميتم موافقت نشود، معتقدم توانايي آن را دارم که تيم خود را از سکوها با موفقيت هدايت کنم و غيبت من تاثيري در روند بازي تيم ايران نخواهد داشت.

ديدار تيم هاي فوتبال کويت و ايران در هفته دوم مسابقات انتخابي جام ملت هاي آسيا عصر سه شنبه در ورزشگاه الکويت برگزار مي شود.

2. 4 کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (25th March 2013), Vampires (25th March 2013), Yeganeh red (25th March 2013), عشق (25th March 2013)

نام واقعی
    shadi
    استاتوس
    همه تو قدره مطلق ها اسیریم بیاین از حده دل مشتق بگیریم
    شغل و حرفه
    شاعر... :دی
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | France
    تشکر شده 5,139 بار در 1,705 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده