.
سرمربی آتزوری براین باور است که اعتماد او به بازیکن سابق سیتی جواب داده و حالا او و سایرین به تماشای درخشش بالوتلی نشسته اند
سایت گل- چزاره پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا در صحبت هایی اعلام کرده که ماریو بالوتلی مهاجم ایتالیایی باشگاه میلان حالا به روزهای اوج فوتبالی اش وارد شده است
این بازیکن جوان در 2بازی ملی اخیرش برای آتزوری به 3 گل رسیده و بعد از انتقال به میلان در بازار نقل و انتقالات زمستانی، در شش حضورش در ترکیب میلان 7 بار گلزنی کرده است.
پراندلی براین باور است که حالا بالوتلی به پتانسیل بالایش پی برده و روز 4شنبه در صحبت هایی به خبرنگاران گفت:« وقتی با چنین بازیکن بامهارتی روبرو هستی، تنها باید صبور باشی. بالاخره آن زمان مناسب فرا می رسد تا این بازیکن مهارت مسئولیت را بردوش گرفته و روی پای خودش بایستد. الان زمان ایده آلی برای بالوتلی است. من رفتار خونسردانه او ، باور و کیفیت فوتبالی اش را ستایش می کنم.»
سرمربی آتزوری به علاوه امیدوار است که به مناسبت انتصاب پاپ فرانسیس اول که پاپی آرژانتینی است، دیداری دوستانه میان دوتیم ایتالیا و آرژانتین ترتیب داده شود. او ادامه داد:« من دوست دارم تا بتوان یک بازی دوستانه ایتالیا- آرژانتین را ترتیب داد، این نه تنها یک بازی و چالش فوق العاده برای دو تیم خواهد بود، بلکه به منزله قدردانی از پاپ جدید هم خواهد بود. این بازی می تواند فرصت فوق العاده ای برای هر دو تیم باشد تا با پاپ دیدار کنند و بعد از آن هم با یک اتوبوس بزرگ که هر دو تیم در آن جای دارند، همه با هم به استادیوم برویم. تیم من با تمام تیم های بزرگ دنیا روبرو شده و مصاف با هم تیمی های لیونل مسی، تنها بازی ای است که هنوز در آن حضور نیافته ام.»