مدافع باتجربه رئال مادرید در مقابل انتقادات وارده نسبت به عملکرد تیم ملی اسپانیا موضع گرفته است
سایت گل – سرخیو راموس مدافع باتجربه باشگاه رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا درمقابل انتقادات وارده نسبت به عملکرد اخیر تیم ملی اسپانیا واکنش نشان داده و به این نکته اشاره کرده که هواداران باید موفقیت های سالهای اخیر ماتادورها را به یاد داشته باشند.
خیلی ها معتقدند که اسپانیا دیگر آن قدرت تهاجمی همیشگی را ندارد ولی راموس به دفاع از هم تیمی هایش برخاسته است و به این نکته اشاره کرده که نباید موفقیت های اسپانیا را نادیده گرفت.
مدافع اسپانیایی در صحبت هایی به خبرنگاران گفت:« ما به انتقادات احترام می گذاریم ولی دردناک است که برخی از هواداران بعد از کارهایی که انجام داده ایم چنین انتقاداتی می کنند.»
تیم بیسنته دل بوسکه در بازی سه شنبه شب پاریس مقابل فرانسه به برد 0-1 دست یافت و حالا تیم ملی اسپانیا در صدر جدول مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره اروپا قرار دارد. راموس معتقد است که باید به تیمش به خاطر کسب هر سه امتیاز بازی پاریس احترام گذاشت. او گفت:« ما به خاطر نتیجه کسب شده در پاریس واقعا هیجان زده شدیم.باید اعتبار زیادی برای این بردقائل باشیم چون حاشیه کمی برای اشتباه وجود دارد. ما در شرایط حساسی هستیم و باید یادبگیریم که واکنش نشان دهیم. ما در مقابل تیم بزرگی مثل فرانسه خوب کار کردیم. بعد از زدن گل به خوبی خط دفاع را بستیم.»