سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بازي با پيکان را به چشم ديدار تدارکاتي نگاه کرديم.

يحيي گلمحمدي پس از پيروزي 2 بر يک برابر پيکان در نشست خبري اظهار داشت: با توجه به اينکه تمريناتمان را طوري طراحي کرده بوديم که در بهترين شرايط از نظر آمادگي مقابل داماش قرار بگيريم، تمرينات پرفشاري قبل از بازي با پيکان داشتيم و اين بازي را تدارکاتي حساب کرده بوديم.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: قصد دست کم گرفتن حريف را نداشتيم و هر حريف ديگري هم بود همين شرايط را داشتيم. اکثر 90 دقيقه بازي در اختيارمان بود و موقعيتهاي زيادي را از دست داديم و تعويضهاي خوبي انجام داديم و نتيجه را جبران کرديم. از هواداران هم که حامي تيم بودند بايد تشکر کنم و همچنين بازيکنان که بعد از گل پيکان با تلاش مضاعف نتيجه را جبران کردند.

وي در مورد اينکه چرا پرسپوليس بعد از گل پيکان بهتر بازي کرد، گفت: طبيعي است وقتي تيم عقب ميافتد بازيکنان بيشتر تلاش ميکنند و نفراتي هم که به عنوان بازيکن تعويضي به ميدان رفتند خوب بازي کردند.

گلمحمدي در مورد اينکه چرا علي کريمي دير به ميدان رفت گفت : کريمي شرايط 90 دقيقه بازي را ندارد و نميتوان ريسک کرد و به او فشار زيادي آورد. به علي کريمي در ادامه بازي ها نياز داريم. او در همان دقايقي که بازي کرد عملکرد خوبي داشت و در بازيهاي آينده از او بيشتر استفاده ميکنيم.

سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه چرا برخي بازيکنان نامشان در فهرست 18 نفره نبودند گفت: ماهيني سه اخطاره بود و پولادي و حسيني هم فشار زيادي را در تيم ملي تحمل کردند و به آنها استراحت داديم و غلامرضا رضايي هم از ناحيه زانو مصدوم شد و به همين دليل در فهرست نبود.