فرانکفورت در هفته بيست و هفتم ليگ فوتبال آلمان موفق شد با درخشش الکساندر مير مقابل قعرنيشنان به برتري برسد.

هفته بيست و هفتم رقابتهاي بوندس ليگاي آلمان شب گذشته با انجام 2 بازي پيگيري شد که اينتراخت فرانکفورت موفق شد با پيروزي 3 بر 2 خارج از خانه مقابل گرويترفورت قعر جدولي همچنان سهميه حضور در ليگ اروپاي سال آينده را حفظ کند.

به گزارش فارس،فرانکفورت با درخشش الکساندر مير موفق شد قهرمان ليگ دسته دوم را شکست دهد. نيکولا دورديچ در دقيقه 2 گل زودهنگامي را براي ميزبان به ثمر رساند اما فرانکفورت موفق شد با گلهاي تاکاشي اينوي (12)، استفان آيگنر (58) و مير (68) اولين پيروزي خود را در 6 مسابقه اخير در بوندس ليگا به دست آورد. سارارر در دقيقه 72 يکي از گلهاي خورده را براي گرويتر جبران کرد. فرانکفورت از 27 بازي 42 امتياز کسب کرده و به دليل تفاضل گل کمتر نسبت به شالکه در مکان پنجم بوندس ليگا قرار گرفته است.

در ديگر بازي شب گذشته بوندسليگا نورنبرگ و وولفسبورگ به تساوي 2 بر 2 رضايت دادند. نورنبرگ موفق شد در 5 دقيقه شکست 2 بر صفر را با تساوي عوض کند.

وولفسبورگ در دقيقه سوم مسابقه توسط ديگو به گل زودهنگامي دست يافت و در دقيقه 27 اختلاف خود را با گل اوليچ افزايش داد اما نورنبرگ موفق شد با 2 گل تيمي سيمونز (61) و پر نيلسون (66) روند شکست ناپذيري خود را به 8 مسابقه افزايش دهد.

نورنبرگ هماکنون با 35 امتياز يازدهم است و وولفسبورگ نيز با 32 امتياز در رده دوازدهم قرار گرفته است.