به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، هری ردنپ،مربی باتجربه تاتنهام در صحبتهایی اعلام کرد که به جوانان تیمش فرصت خواهد داد تا در اروپا توانایی هایشان را به نمایش بگذارند.

این درحالی است که تاتنهام تعدادی از بازیکنان جوانش را به صورت قرضی به تیمهای دیگری سپرده ولی ردنپ به آینده امیدزیادی دارد.

این مربی باتجربه در صحبتهایی دراین باره گفت:«بازیکنان جوان برای ما مهم خواهند بود.من مطمئنا بازیکنانی مثل جیک لیورمور، آندروس تاونسند و یکی دو بازیکن دیگر را در بازیهای اروپایی به کار خواهم گرفت.»

مربی ۶۴ ساله تاتنهام به لاندن ۲۴ گفت:« آنها بازیکنانی هستند که بازیهای زیادی را در رقابتهای لیگ اروپا انجام خواهندداد.من به بازیکنان جوانم بازی خواهم داد؛ چون در غیر این صورت حس می کنم خیلی سخت است که بازیکنان هر هفته در روزهای پنجشنبه و یکشنبه بازی کنند.این تجربه خوبی برای این بازیکنان جوان خواهد بود.»

ردنپ ادامه داد:« ما تعدادی از بازیکنانمان را به صورت قرضی به تیمهای دیگر فرستادیم ولی به سایرین اجازه نخواهیم داد تا تیم راترک کنند. می خواهیم این بازیکنان را حفظ کنیم تا در رقابتهای اروپایی حضور داشته باشند. این یک کابوس است که بازیکنان ۵ شنبه شبها در اروپا بازی کنند و بعد یکشنبه ها در لیگ برتر به میدان بروند.شرایط متفاوت است؛ چون رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا درروزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار می شود و بازیهای لیگ اروپا روز پنجشنبه است.»

ردنپ اعتقاد دارد که جیک لیورمور، آینده درخشانی خواهد داشت. این بازیکن میانی کمتر برای تاتنهام بازی کرده است:« جیک بازیکنی است که می تواند به صورت قرضی به هر تیمی برود.ولی بازیکن توانایی است و خودش هم می خواهد که مبدل به یک بازیکن ایده آل شود. جیک به شدت تلاش می کند و امیدواریم که فرصتهای زیادی داشته باشد. زمانی که به اینجا آمده بودم فکر می کردم که هواداران بیش از حد به او بها می دهند ولی با گذشت زمان به بازی او علاقمند شدم و دوست دارم او را در زمین ببینم.»

تاتنهام رقابتهایش در اروپا را از چند هفته دیگر آغاز می کند ولی مربی این تیم تمرکزش را بربازی های سخت تیمش در هفته های اولیه لیگ برتر قرار داده:

« ما شروع سختی خواهیم داشت. شروعی غیر قابل باور: اورتون،منچستریونایتد و منچسترسیتی و بعد از آن هم آرسنال ولیورپول در شش هفته اول. بسیار هیجان انگیز و خوب خواهد بود و به زودی خواهیم فهمید که چه تیم خوبی هستیم.»