مربي جديد تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با نظر يحيي آمدهام تا به پرسپوليس کمک کنم، نميخواهم بار اين تيم باشم.

رضا ترابيان پس از اينکه بعنوان مربي پرسپوليس انتخاب شد اظهار داشت: پس از اينکه بارها با يحيي گلمحمدي صحبت کردم بالاخره با نظر ايشان که يکي از بهترين دوستان من است، قرار شد در کنار پرسپوليس انجام وظيفه کنم.

وي افزود: شايد الان موقع خوبي نبود که به پرسپوليس ميآمدم و بهتر بود اين کار را در انتهاي فصل انجام دهم اما نتوانستم به پيشنهاد يحيي نه بگويم و اميدوارم در اين فرصت کم به نوبه خودم بتوانم به پرسپوليس کمک کنم.

ترابيان ادامه داد: تقريباً با خيلي از بازيکنان پرسپوليس که قديمها با آنها توپ ميزدم رفيقي صميمي و نزديک هستم و از بچههاي جديد نيز شناخت خوبي دارم، اميدوارم گوشهاي از کار را بگيرم و حالا در کسوت مربي به پرسپوليس کمک کنم.

به گزارش فارس ، مربي قرمزپوشان درخصوص بازي مقابل داماش نيز گفت: همه برنامهريزي کادر فني و بازيکنان اين است تا هديهاي ناقابل را به هواداران بدهند، اول بايد به داماش فکر کنيم و بعد ديدار فينال تا پله پله براي رسيدن به هدفمان رو به جلو برويم، به هيچ عنوان قهرماني در جام حذفي دور از دسترس نيست و با تمريناتي که امروز ديدم باور کنيد قوّت قلب عجيبي را در بين بازيکنان ديدم که برايم مثال زدني بود.

وي افزود: درست است بازي در چمن مصنوعي هم شرايط خاص خودش را دارد اما بعيد ميدانم اينگونه مسائل توان پرسپوليس را بگيرد، انشاا... با همدلياي که در تيم وجود دارد پرسپوليس امسال به يک جام که آرزوي قلبي من است ميرسد.

ترابيان خاطرنشان کرد: من به پرسپوليس آمدهام تا باري را از روي دوش اين تيم بردارم و هرچه در توان دارم براي کمک به پرسپوليس اينبار در کسوت مربي به نمايش بگذارم، نيامدهام بار روي دوش پرسپوليس باشم، اميدوارم که بتوانم به پرسپوليس کمک کنم چون در اين تيم دوستان زيادي دارم که هرکدام به نظر من در زمين بازي و بر روي نيمکت شايستگيهاي زيادي دارند و همه هم خداراشکر همدل هستند تا پرسپوليس را به موفقيت برسانند.

مربي جديد قرمزپوشان در پايان در پاسخ به سوالي که چرا قرارداد شما تا انتهاي فصل با پرسپوليس است، گفت: اگر خدا بخواهد و پرسپوليس من را قبول کند انشاا... تا موقعي که يحيي هست من هم در کنار پرسپوليس خواهم بود و احتمالاً سال آينده نيز در کنار قرمزپوشان خواهم بود، جا دارد از مسئولان باشگاه پرسپوليس نيز که به پيشکسوتان و من لطف داشتند تشکر ويژه داشته باشم و اميدوارم بعنوان نماينده بازيکنان قديم که هرکدام روي چشم من جا دارند بتوانم به پرسپوليس کمک کنم.