ژوزه مورينيو سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا اميدوار است شاگردانش در مرحله رفت يک چهارم پاياني ليگ قهرمانان اروپا در مسير گلزني قرار گيرند.

رئال در اين مرحله روز چهارشنبه در مادريد به مصاف گالاتاسراي ترکيه مي رود.

مورينيو گفت:« شايد اين فصل فرق مي کند. فصل گذشته ما چهار فرصت گلزني داشتيم که در سه مورد موفق به گلزني شديم. ما به راحتي گلزني مي کرديم .»

اما مورينيو درباره شرايط کريم بنزما و گونزالو هيگوآين مهاجمان خود نگران است.

او گفت:« شمار گل هاي ديگر بازيکنان نيز کاهش يافته است و در نتيجه عواقب آن متوجه تيم مي شود. ما گلزني خواهيم کرد اما واقعيت اين است که در گلزني مشکل داريم.»

مورينيو همچنين گفت ايگر کاسياس دروازه بان رئال مادريد به سبب مصدوميت دست در بازي مقابل گالاتاسراي حضور نخواهد داشت .

پيش بيني مي شود رافائل واران و فابيو کوئنترائو پس از از دست دادن بايز مقابل رئال ساراگوسا به سبلب مصدوميت عضلاني در بازي مقابل گالاتاسراي حضور داشته باشند.

اين در حالي است که همچنين گفته مي شود ژابي آلونسو،سامي خديرا، مسوت اوزيل و آنخل دي ماريا از ابتدا در ترکيب رئال قرار گيرند.

مورينيو در باره بازي مقابل گالاتاسراي گفت:« بازي دشواري خواهد بود اما ما بايد تلاش کنيم در مرحله رفت در خانه نتيجه مثبتي بگيريم نتيجه اي که در بازي مقابل منچستر يونايتد موفق به کسب آن نشديم.»

او گفت:« ما بايد با دست کم کمترين نتيجه به آنجا برويم. »

او گفت برخي معتقدند گالاتاسراي آسان ترين حريف است اما من بر اين عقيده نيستم.

مورينيو گفت:«حضور بازيکناني نظير امانوئل ايبوئه که در آرسنال بازي کرد، فيليپه ملو که در يوونتوس حضور داشت،آلبرت ريه را که در ليورپول بود و فرناندو موسلرا از لاتسيو نشان مي دهد اين بازي آسان نخواهد بود.»

به گزارش خبرگزاري فرانسه از مادريد، مورينيو افزود:« اين تيم همچنين سرمربي بزرگي به نام فاتح تريم دارد که در ترکيه بهترين مربي است و زماني در ايتاليا مربي گري مي کرد و هواداراني که بي نظير هستند.»