دستيار تيتو ويلانووا از تساوي بارسا برابر پاريسنژرمن در فرانسه ابراز ناراحتي کرد. او به انتقاد از عملکرد داوري پرداخت و تيمش را قرباني هميشگي اشتباههاي داوري دانست.

به گزارش ايسنا، بارسلونا در دور رفت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا در حاليکه تا دقايق پاياني با نتيجه 2 بر يک از پاريسنژرمن پيش بود، گل تساوي را دريافت کرد تا بازي در نهايت با نتيجه دو بر دو به پايان رسد و اميدهاي کارلو آنچلوتي و شاگردانش به صعود زنده بماند.

در اين ديدار که در فرانسه برگزار شد، تيتو ويلانووا پس از دو ماه غيبت روي نيمکت آبي-اناريها نشست ولي در نشست خبري قبل و بعد از بازي اين حضور نيافت و اين جوردي رورا دستيار او بود که به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او که در نبود ويلانووا مرد اول نيمکت آبي - اناريها بود، از تساوي برابر پاريسنژرمن ابراز ناراحتي کرد و تيمش را شايسته پيروزي در اين ديدار دانست. رورا در نشست خبري بعد از بازي گفت: بازي خوبي را به نمايش گذاشتيم و از تيم حريف سرتر بوديم. عملکرد بارسلونا در اين ديدار بهتر از پاريسنژرمن بود. به همين خاطر از اين تساوي ناراحتم، با اين حال نتيجه خوبي را به دست آورديم. پاريسنژرمن تيم بسيار خوبي است و بازيکنان اين تيم از توان بدني بسيار بالايي برخوردارند.

دستيار ويلانووا در ادامه سخنان خود به انتقاد از عملکرد داوري پرداخت و گفت: چند اشتباه داوري رخ داد. در ديدار برابر ميلان داور به ضرر ما سوت زد. امشب هم اين اتفاق بار ديگر رخ داد و گل ابراهيموويچ در حاليکه آفسايد بود، درست اعلام شد. بارسلونا همواره قرباني اشتباههاي داوري است.

در اين ديدار ليونل مسي، زننده گل اول بارسلونا دچار آسيبديدگي شد و در نيمه دوم جاي خود را به سسک فابرگاس داد. رورا درباره مصدوميت مسي گفت: مسي از ناحيه ران پاي چپ دچار کشيدگي عضله شده است. هنوز نميدانيم که مدت زمان دوري او از ميدان چقدر است.