سرمربي يوونتوس پس از شکست 2 بر صفر شاگردانش در دور رفت مرحله يکچهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل بايرن مونيخ اين تيم را بسيار قدرتمند توصيف کرد.

آنتونيو کونته در خصوص شکست 2 بر صفر شاگردانش مقابل بايرن مونيخ در دور رفت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: فکر نميکنم راهکار ما در اين بازي اشتباه بوده باشد؛ البته که اين طور نبود.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: فقط ميتوانم از بايرن مونيخ و هاينکس به دليل اينکه نشان دادند تيم بسيار قدرتمندي هستند، تعريف کنم. مطمئنا نيازي به عملکرد امشب تيم نبود تا اين مسئله را تأييد کنيم.

سرمربي يوونتوس خاطرنشان کرد: بازي امشب نشان داد بايرن مونيخ تيم بزرگي است و همان طور که من روز قبل هم گفتم همراه با رئال مادريد و بارسلونا يکي از مدعيان قهرماني در اين مسابقات است.

کونته گفت: بايرن تيمي با استعدادهاي فردي فراوان است؛ آنها از لحاظ قدرت بدني قوي هستند، بسيار جوان هستند و به شدت دوندگي دارند؛ آنها همه چيز دارند. اين که آنها با 20 امتياز بيشتر از دورتموند صدرنشين بوندسليگا هستند، شانسي نبوده است.

سرمربي يوونتوس تأکيد کرد: فاصله ما با بايرن مونيخ هنوز زياد است؛ اما ميخواهم به شما بگويم که هنوز دور برگشت باقي مانده است و فوتبال به ما ياد ميدهد بايد قبل از قضاوت تا آخرين دقيقه يک مسابقه بجنگيم؛ پس بگذاريد در پايان دور برگشت درمورد فاصله بين دو تيم از برترينهاي اروپا ارزيابي کنيم.