هافبک پاريسنژرمن معتقد است که تساوي تيمش مقابل بارسلونا در دور رفت مرحله يکچهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا عادلانه بود.

ديويد بکام پس ازتساوي 2 بر 2 تيمش مقابل بارسلونا مطمئن است که پاريسنژرمن ميتواند به نيمهنهايي ليگ قهرمانان اروپا راه يابد.

به گزارش فارس،بازيکن سابق منچستريونايتد و رئال مادريد در اين باره اظهار داشت: من فکر ميکنم تساوي عادلانه بود. مطمئنا آنها هميشه مالکيت توپ را در اختيار دارند، بارسا تيم فوقالعادهاي دارد و بسيار عالي بازي کرد.

وي ادامه داد: در نيمه اول و به خصوص در 10 دقيقه ابتدايي فرصتهاي خوبي داشتيم و اگر يکي از آنها را گل ميکرديم، روند بازي تغيير ميکرد اما آنها به گل اول رسيدند و سپس نبرد واقعي شروع شد.

بکام خاطرنشان کرد: تساوي بهتر از شکست 2 بر يک است. کار مشکل شده اما دليلي ندارد که نتوانيم در نيوکمپ نتيجه بگيريم.

وي اضافه کرد: از اين که در ترکيب اصلي بودم بسيار خوشحالم. آنچلوتي هميشه نشان داده که به خصوص در بازيهاي بزرگ اعتماد زيادي به من دارد. ديشب شب بزرگي براي باشگاه بود و من خوشحالم که در ترکيب اصلي بودم.

هافبک سنژرمن افزود: اميدوارم مسي مصدوم نشده باشد و براي بازيهاي آينده مشکلي نداشته باشد.