رضا حقيقي ميگويد براي بازگشت به ميادين عجله کرده است اما اميدوار است به بازي حساس پرسپوليس برابر داماش برسد.

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس در گفتوگو با ايسنا، درباره آسيب ديدگي مجددش در تمرين روز گذشته سرخپوشان اظهار کرد: فکر ميکنم در يک صحنه ميخواستم زودتر برگردم و احساسم طوري بود که انگار ديگر کاملا خوب شدهام و مصدوميتم برطرف شده است اما در يک صحنه شوت محکمي زدم که متاسفانه پايم خيلي درد گرفت.
وي ادامه داد: آسيب ديدگي من از ناحيه رباط خارجي پايم است که از آن نوع مصدوميتهايي است که دردش نميرود و ممکن است تشديد شود. بايد ديروز با ضربات بغل پا شروع ميکردم و کم کم شدت شوتهايم را بيشتر ميکردم. با اين وجود الان درد پايم کمتر است و يک جلسه فيزيوتراپي هم برگزار کردهام. در چند روز آينده با تيم تمرين ميکنم و اميدوارم براي بازي با داماش مشکلي نداشته باشم.
حقيقي درباره ديدار با داماش هم گفت: اگر اين بازي در تهران هم بود سخت بود چرا که داماش تيم خوبي است اما ما نبايد فراموش کنيم که پرسپوليس هستيم و هواداران از ما توقع زيادي دارند تا در جام حذفي موفق باشيم. درست است که سپاهان به فينال رسيده است اما اگر استقلال هم ميآمد براي ما فرقي نميکرد. هر دو، تيمهاي خوبي هستند اما ما هدفمان قهرماني است و انشاالله با عبور از داماش به بازي فينال فکر ميکنيم.

وي درباره عملکردش در سال 91 گفت: اگر مصدوميتها را از کارنامهام کنار بگذاريم، سال خيلي خوبي را پشت سر گذاشتم. تا زماني که در فجر بودم در رده دوم جدول بوديم. از زماني که به پرسپوليس آمدهام هم شرايط خوبي داشتهام و اگر در جام حذفي قهرمان شويم که ديگر نور علي نور ميشود.