از کسي ناراحتم که براي پرسپوليسي شدنم با من تماس گرفت
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: از کسي ناراحتم که براي پرسپوليسي شدنم با من تماس گرفت

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

از کسي ناراحتم که براي پرسپوليسي شدنم با من تماس گرفت

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از برخي ناراحتم اما آرزويم قهرماني پرسپوليس در جام حذفي است.

عادل کلاهکج در گفتوگو با فارس، در خصوص پيروزي پرسپوليس مقابل پيکان در ليگ برتر اظهارداشت: خدا را شکر ميکنم که با يک بازي و نتيجه خوب در آخرين ديدار در ليگ برتر قبل از مرحله نيمه نهايي جام حذفي به 3 امتياز روحيه بخش رسيديم.
    وي افزود: در نيمه اول بدن بچهها گرفته بود اما در نيمه دوم سرحال و قبراق مقابل حريف ظاهر شديم و براي داماش خط و نشان کشيديم.
    کلاهکج در پاسخ به اين سوال که آيا از شرايطش در پرسپوليس که بازي نمي کند ناراحت است يا خير، گفت: هر بازيکني که براي تيمش به ميدان نميرود بايد ناراحت باشد چون من آمدهام به پرسپوليس کمک کنم. از دست کسي ناراحتم که براي پرسپوليسي شدنم با من تماس گرفت ولي ديگر من را فراموش کرد.
    وي افزود: من در بهترين شرايط از سپاهان جدا شدم و به پرسپوليس آمدم و از برخي آقايان ناراحتم اما در اين شرايط حساس دوست ندارم حرفي بزنم که باعث آزردهخاطر برخيها شود.
    کلاهکج ادامه داد: آرزوي قلبي من قهرماني پرسپوليس و موفقيت اين تيم است و الان هم صحيح نيست بخواهم حرفي بزنم اما مشکلي ندارم. انتظارم از کساني است که با من تماس گرفتند در نيم فصل پرسپوليسي شوم بيشتر بود اما اشکالي ندارد، به اميد خدا پرسپوليس قهرمان ميشود و مثل همه خوشحال ميشوم.

کلاهکج خاطرنشان کرد: هميشه سعي کردم در تمرينات ، امروز از ديروز بهتر شوم تا به من توجه شود.
    کلاهکج در پاسخ به اين سوال که دوست داشت در فينال جام حذفي به سپاهان برخورد کنند يا استقلال، گفت: اول بايد يک حرف بزنم، همه ميدانند حيف است پرسپوليس در اين فصل جام نگيرد و سال ديگر در آسيا نباشد، امسال همه جاي خالي پرسپوليس را حس کردهاند اما شخصاً دوست داشتم به استقلال برخورد کنيم چون با يک تير سه نشان ميزديم اول اين که جام ميگرفتيم، دوم پيروز دربي بوديم و در آخر رفتنمان به آسيا مزه ديگري داشت اما اشکالي ندارد سپاهان هم تيم خيلي خوبي است و مطمئناً کار ما سخت است.
    اين بازيکن در پايان يادآور شد: مطمئن هستيم که فينال در هر جاي ايران باشد، حضور پرسپوليسي ها باعث ميشود که ترس بر تن حريفان بيفتد چون همه ايران پرسپوليس را دوست دارند که اميدوارم اين اتفاق بيفتد، من پرسپوليس را عاشقانه و قلباً دوست دارم و هميشه دوست دارم به اين تيم با تمام توانم خدمت کنم، مشکلي هم ندارم و راضي به خواسته خداي بزرگ هستم، اميدوارم با قهرماني در جام حذفي دل 35 ميليون هوادار را شاد کنيم، آرزويي که رسيدن به آن سخت نيست.

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

2. 3 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (4th April 2013), FaRsHaD_8 (4th April 2013), Terminator2731 (4th April 2013)