مربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: خوشبختانه تيمهاي علي دايي ضد فوتبال بازي نميکنند و ما براي پيروزي مقابل راهآهن به تهران آمدهايم.

به گزارش فارس، مرتضي کرمانيمقدم در نشست خبري پيش از بازي با راهآهن اظهار داشت: ابتدا سال جديد را تبريک ميگويم. تيم ذوب آهن تمرينات خوبي داشته است و براي بازي با راهآهن آماده شدهايم. تيمهاي علي دايي هميشه خوب فوتبال بازي ميکنند و به دنبال ضد فوتبال نيستند.

وي ادامه داد: راهآهن يک تيم خوب و يکدست است. اميدوارم فردا بازي زيبايي انجام دهيم. ما در جدول موقعيت خوبي نداريم اما براي برد به تهران آمدهايم و محکوم به پيروزي هستيم. اميدوارم بازي زيبايي شود که همه از آن لذت ببرند.

کرماني مقدم در مورد اينکه ذوب آهن در اين فصل در ليگ برتر ميماند يا خير گفت: مطمئن باشيد ذوب آهن در ليگ برتر ميماند. ما پتانسيل و امکاناتش را داريم و تمام سعي و تلاش ما و فرهاد کاظمي اين است که تيم در ليگ برتر بماند. بازيهاي ما را ديدهايد؛ زيبا بازي ميکنيم اما به فوتبال زيبا امتياز نميدهند. کاش بد بازي کنيم و 3 امتياز را بگيريم. خوشبختانه در چند بازي اخير در دقايق پاياني گل نخوردهايم. مقابل پيکان هم پيروز شدهايم.

وي در مورد اينکه مشکلات باشگاه ذوب آهن چيست که نميتواند نتيجه بگيرد گفت: يک سري مشکلات را بهتر است اکنون نگويم و نميتوانم در موردش صحبت کنم. در مورد مشکلات مالي هم بايد بگويم همه باشگاهها مشکلات مالي دارند اما در ذوب آهن با حضور دکتر محمدي مشکلات ما حل شده است و قولهاي زيادي به بازيکنان دادهاند و براي فصل آينده دست فرهاد کاظمي باز است. انشاءالله اگر ذوب آهن در ليگ برتر بماند دوباره اين تيم را در بالاي جدول خواهيم ديد.

مربي ذوب آهن در مورد مصدومان و محرومان اين تيم گفت: مهدي رجبزاده مصدوم شد و صلصالي هم محروم است.

کامران شيرزادي مدير رسانهاي ذوب آهن در مورد علت غيبت فرهاد کاظمي در اين نشست گفت: کاظمي همراه تيم با هواپيما قرار است بيايد و به همين دليل نتوانست در نشست امروز شرکت کند. کرماني مقدم هم با ماشين راهي تهران شد تا پاسخگوي شما خبرنگاران باشد.