تعطيلات پرماجراي کشتي
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تعطيلات پرماجراي کشتي

 1. #1


  محل سکونت
  ...
  نام واقعی
  مـــحـــMـــد Rـــضـــا
  استاتوس
  ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
  شغل و حرفه
  ....
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  8,844
  تشکر
  8,999
  تشکر شده 19,299 بار در 5,901 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک

  تعطيلات پرماجراي کشتي

  در روزهايي که مردم در تعطيلات نوروزي به سر ميبردند کشتي يکي از پرخبرترين روزهايش را پشت سر گذاشت تا با آغاز پرحاشيه سال جديد نشان دهد در سال پيش رو هم خبرساز است.

  خيالمان راحت بود که در تعطيلات نوروز ديگر خبري از حاشيه آن هم در کشتي نيست، اما زهي خيال باطل.

  مثل اينکه حاشيه دست از سر کشتي برنميدارد، شايد هم اين مسئولان فدراسيون هستند که دنبال حاشيه ميگردند و هر طور که شده آن را دعوت ميکنند.

  به گزارش فارس، در حاليکه بعد از موفقيتهاي چشمگير کشتي در المپيک لندن و سپس ميزباني شايسته جام جهاني و قهرماني نايب قهرماني تيمهاي کشتي آزاد و فرنگي در تهران اين انتظار ميرفت که کشتي سال جديد را با انرژي مضاعفي آغاز کند و در انديشه تداوم موفقيتهاي درخشان و خيره کننده سال 91 باشد، اما نوروز 92 حکايت ديگري داشت و پر از خبرهاي ريز و درشت براي گوششکستهها بود.

  مثل اينکه خطيب خودش زياد هم بدش نميآيد که خبرساز باشد تا سال جديد را در حاليکه بيشتر مردم در تعطيلات نوروزي به سر ميبردند يکي از پرخبرترين روزهايش را پشت سر بگذارد و سال 92 را با حواشي زيادي آغاز کند تا اين ضرب المثل را به ذهن مخاطبانش متبادر سازد "سالي که نکوست از بهارش پيداست."

  * هفتم فروردين: ربطي برکنار شد؛ توپچي آمد

  روز هفتم فروردينماه حجتاله خطيب، سرپرست فدراسيون کشتي طي حکمي بعد از برکناري عارف ربطي، دبير 13 ساله اين فدراسيون، محمدرضا توپچي را به عنوان سرپرست دبيري فدراسيون کشتي منصوب کرد. توپچي همچنين پيش از اين به عنوان مسئول کميته پيشکسوتان فدراسيون کشتي حکمي از خطيب دريافت کرده بود.

  از طرفي خطيب حکمي را به عنوان مشاور خود در هيئت رئيسه فدراسيون کشتي براي عارف ربطي صادر کرد که وي اين موضوع را نپذيرفت و در گفتوگو با رسانهها عنوان کرد که اين حکم را پاره کرده و دور انداخته است.

  * هفتم فروردين: اعتراض ربطي به برکنارياش و مصاحبه آتشين عليه خطيب

  در اين ميان دبير برکنار شده فدراسيون کشتي بيکار ننشست و در مصاحبه با رسانههاي مختلف اعتراضش را نسبت به اين حکم اعلام و حتي خطيب را تهديد به افشاگري کرد.

  عارف ربطي درباره برکنارياش گفت: مدت قانوني سرپرستي خطيب در فدراسيون کشتي به پايان رسيده است و نميتواند در حالي که خودش غيرقانوني در اين سمت حضور دارد، مرا برکنار کند. خطيب مدت قانوني سرپرستياش در فدراسيون کشتي به پايان رسيده است، حضور وي در اين سمت وجاهت قانوني ندارد. چطور ميتواند با اين حال من را برکنار کند؟ تنها مجمع، وزير يا سجادي، معاون قهرماني او حق اين کار را دارد.

  وي همچنين گفت: وقتي از او درباره پولي که از حساب ارزي فدراسيون کشتي و نحوه هزينهکردن آنها سؤال ميکنيم طبيعي است که ناراحت شود و دست به چنين اقدامي بزند. متأسفانه افرادي را به فدراسيون ميآورد که با وي هماهنگ باشند. خطيب مدتها دنبال برکناري من بود چون دوست نداشت کسي در کارش دخالت کند.

  * هشتم فروردين: حذف نمايندگان ايران از انتخابات کنفدراسيون کشتي آسيا

  پنجشنبه، هشتم فروردين ماه فدراسيون جهاني کشتي با ارسال نامهاي به فدراسيون کشتي کشورمان اعلام کرد نمايندگان ايران اجازه حضور در انتخابات هيئت رئيسه کنفدراسيون کشتي آسيا را ندارند.

  اين اتفاق در حالي رخ داد که قرار است انتخابات هيئت رئيسه کنفدراسيون کشتي آسيا اواخر فروردين ماه و همزمان با رقابتهاي کشتي قهرماني آسيا در دهلينو برگزار شود.

  لحن نامهاي که فيلا براي فدراسيون کشتي ايران ارسال کرده است به هيچ عنوان دوستانه به نظر نميرسيد. اين در حالي است که سرپرست موقت فدراسيون کشتي همواره از روابط خوب و دوستانه با مسئولان فدراسيون جهاني سخن ميگويد و عنوان ميکند که مشکلي با فيلا نداريم.

  فيلا در اين نامه که با امضاي ميشل دوسون دبير فدراسيون جهاني کشتي ارسال شده بود بدهيهاي مالي فدراسيون ايران به فيلا، عدم همکاري با فدراسيون جهاني کشتي و کميته بينالمللي المپيک، تغييرات متوالي در ماههاي اخير و فعاليتهاي غيرقانوني فدراسيون کشتي ايران را دلايل حذف ميري روشن و جوادي از ليست کانديداهاي حضور در انتخابات هيئت رئيسه کنفدراسيون کشتي آسيا عنوان کرده بود.

  سيد اکبر ميري روشن به مدت 4 سال عضو هيئت رئيسه کنفدراسيون کشتي آسيا بود که بعد از مخالفت خطيب با حضور مجدد وي در انتخابات، وي تصميم گرفت به طور جداگانه و مستقل در اين انتخابات شرکت کند. از طرفي فدراسيون کشتي نيز قصد داشت ابراهيم جوادي عضو هيئت رئيسه اين فدراسيون و قهرمان اسبق جهان را به عنوان نماينده خود معرفي کند که همين موضوع باعث ايجاد چالشي جديد در فدراسيون کشتي شده بود.

  واکنش جالب خطيب نسبت به نامه فيلا

  واکنش خطيب، سرپرست فدراسيون کشتي نسبت به نامه فيلا مبني بر حذف نمايندگان کشورمان از انتخابات هيئترئيسه کنفدراسيون کشتي آسيا بسيار جالب بود، به طوريکه وي حتي از ارسال اين نامه هم اظهار بياطلاعي کرد.

  حجتالله خطيب درباره نامه فدراسيون جهاني کشتي مبني بر عدم اجازه به نمايندگان کشورمان براي حضور در انتخابات هيئترئيسه کنفدراسيون کشتي آسيا گفت: براي اولين بار است که اين موضوع را از شما ميشنوم! مگر ميشود که چنين موضوعي صحت داشته باشد؟

  وي درباره بدهيهاي ايران به فيلا گفت: چنين موضوعي هم درست نيست البته فدراسيونهايي مانند آمريکا حدود 100هزار دلار بدهکار هستند، ما هم حدود 20 تا 30 هزار فرانک سوئيس بدهکاريم که مبلغي نيست. نمايندگان ما هم مشکلي براي حضور در انتخابات کنفدراسيون کشتي آسيا ندارند.

  سرپرست فدراسيون کشتي خاطرنشان کرد: ايران در حال حاضر ترسيم کننده سياستهاي فدراسيون جهاني کشتي است و با قدرت ميگويم که آنها جرأت چنين کاري را ندارند.

  * دهم فروردين: رنگرز پنجمين عضو گروه مشاوران امور فني کشتي فرنگي

  با پيشنهاد مدير فني تيمهاي ملي کشتي آزاد و فرنگي، حسن رنگرز به عنوان پنجمين عضو گروه مشاوران امور فني کشتي فرنگي معرفي شد.

  با پيشنهاد رسول خادم، مدير فني تيمهاي ملي کشتي آزاد و فرنگي با توجه به اهميت بهره مندي از ديدگاهها و تجربيات صاحبنظران و بزرگان حوزه فني کشتي کشور و امکان استفاده از حداکثر ظرفيت هاي فني موجود کشتي فرنگي در قالب گروه مشاوران فني تيمهاي ملي (شوراي فني تيمهاي ملي کشتي فرنگي کشور)، حسن رنگرز، نايب رئيس فدراسيون و دارنده مدال طلا و برنز جهان در رشته فرنگي به عنوان عضو گروه مشاوران امور فني کشتي فرنگي معرفي شد.

  پيش از اين حسين ابراهيميان (ملاقاسمي)، رحيم عليآبادي، بهرام مشتاقي و احد پازاج را به عنوان گروه مشاوران امور فني کشتي فرنگي منصوب شده بودند.

  * دوازدهم فروردين: معرفي اعضاي گروه مشاوران امور فني کشتي آزاد

  با پيشنهاد مدير فني تيمهاي ملي، اعضاي گروه مشاوران امور فني کشتي آزاد منصوب شدند.

  نظر به اهميت بهرهمندي از تجربيات و قابليتهاي فني پيشکسوتان و صاحبنظران کشتي آزاد کشور و به منظور هدايت و نظارت بر فرآيند تبيين و تنظيم راهبردها، سياستها، برنامهها، و عملکرد فني تيمهاي ملي کشتي آزاد در تمام سطوح سني (نوجوانان، جوانان و بزرگسالان)، آقايان منصور برزگر، ابراهيم جوادپور، عليرضا سليماني، علي بيات و عسکري محمديان به عنوان اعضاي گروه مشاوران امور فني کشتي آزاد معرفي شدند.

  به هر حال اميدواريم کشتي در سال جديد راه خود را پيدا کرده و دور از حاشيه به تداوم موفقيتهايش بيانديشد.
  Say something new

  I have nothing left
  I can't face the dark without you
  There's nothing left to lose
  The fighting never ends
  I can't face the dark without you

 2. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  FaRsHaD_8 (5th April 2013)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا