نيلسون: براي فينال حذفي لحظهشماري ميکنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نيلسون: براي فينال حذفي لحظهشماري ميکنم

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

نيلسون: براي فينال حذفي لحظهشماري ميکنم

دروازهبان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با توجه به بيتابي بازيکنان براي قهرماني در جام حذفي براي حضور در فينال اين مسابقات لحظهشماري ميکنم.

نيلسون کوريا جونيور اظهار داشت: با وجود فراز و نشيبهايي که در ليگ برتر داشتيم اما من معتقدم با بدشانسيهاي عجيب و شايد برخي اوقات نتايج غيرقابل تصور خيلي راحت ليگ برتر را از دست داديم و از اين مورد کمي ناراحت هستم.

وي افزود: راه جديدي براي حضور در آسيا باز شد که به خوبي آن را پشتسر گذاشتيم و حالا هم براي حضور در فينال جام حذفي لحظهشماري ميکنم.

نيلسون ادامه داد: اين حرف من به اين منظور نيست که بازي با داماش را ناديده بگيرم. تيمي که به مرحله نيمهنهايي جام حذفي رسيده قطعاً زحمت و تلاش زيادي کشيده است و حالا ميخواهد در خانه خود هر چه در توان دارد به نمايش بگذارد پس به نظرم در اين فينال زودرس بايد باهوش و بادقت باشيم تا بتوانيم خود را در فينال جام حذفي ببينيم.

وي در پاسخ به اين سئوال که آيا دوست داشتيد در فينال با استقلال بازي کنيد گفت: اولاً ما هنوز به فينال نرسيدهايم و يک ديدار نفسگير را در پيش داريم همه بازيکنان ما از کيفيت زمين رشت باخبرند و ميدانند که شايد اين بازي کمي با بازيهاي قبل فرق داشته باشد ولي در کل براي من فرقي نداشت که در فينال با چه تيمي بازي کنيم اما برايم مهم بود که هر تيمي جلودار ما باشد آن را از پيشرو برداريم.

وي افزود: سپاهان تيم بسيار خوبي است و مهرههاي خوبي دارد اما من معتقدم که پرسپوليس تشنه اين قهرماني است و الان هم به قول شما ايرانيها جادوگر يعني همان علي کريمي برگشته است و خيالم خيلي راحت است. علي وقتي که به زمين ميآيد خيال همه بازيکنان از همه چيز راحت ميشود و واقعا اين بسيار جالب است.

نيلسون درباره بازي با پيکان و فريادهايش بر سر خانزاده نيز اظهار داشت: من دروازهبانم و بايد فرياد بزنم در آن صحنه کمي هر دو نفر دچار تعلل شديم و من معتقد بودم خانزاده ميتوانست زودتر عکسالعمل نشان دهد اما مسئله خاصي نبود و من همه بازيکنان پرسپوليس را مثل برادرم دوست دارم. انشاءالله با اين دوستان عزيزم در فينال جام حذفي هم قهرمان شويم و خيال همه را راحت کنيم. اگر در جام حذفي قهرمان شويم بخشي از لطف اين هواداران خونگرم پرسپوليس را جواب دادهايم که باور کنيد براي رسيدن به اين هدف از جان مايه ميگذارم. خوشبختانه شرايط اين هم طوري است که همه براي جام خيز برداشتهاند.

وي در پايان درباره تمديد قراردادش با پرسپوليسيها نيز گفت: دل کندن از هواداران پرسپوليس براي هر بازيکن ايراني و خارجي سخت است اما اجازه دهيد تا انتهاي فصل الان به جز قهرماني در جام حذفي به مرحله ديگري فکر نميکنم.

2. کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SaRa-MoHsEn (5th April 2013)

نام واقعی
    فردین محمدی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس دیگر هیچ
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 309 بار در 116 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    همه منتظریم با غیرت بجنگید فقط 2 تا قدم مونده تا آسیا
    سرخ بي همتاست - سرخ بي پرواست - سر خ در رگهاست - سرخ در هرجا هرجا هرجا هرجا - همه با هم پاكوبان باهم - همه با هم همپيمان با هم - اي عشق بيپايان ما - پرسپوليس قهرمان ما