رویانیان: مدیریت عابدینی در داماش قانونی نیست/ نمیگذارم حق تیمم را بخورند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: رویانیان: مدیریت عابدینی در داماش قانونی نیست/ نمیگذارم حق تیمم را بخورند

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

رویانیان: مدیریت عابدینی در داماش قانونی نیست/ نمیگذارم حق تیمم را بخورند

محمد رویانیان در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در جواب اظهارات عابدینی که اگر پرسپولیس ببازد ناکامترین تیم امسال است، گفت: به نظر من عابدینی اصلا مدیرعامل داماش نیست چون با اقدامات شخصی خود به داماش لطمه زده است. وی دوست ندارد پرسپولیس بدون او موفق و قهرمان شود و این مسئله مثل روز روشن است.

وی افزود: موضعگیری آقای عابدینی درباره بازی داماش و پرسپولیس کاملا شخصی است اما باز هم میگویم ایشان مدیرعامل قانونی داماش نیست.

رویانیان ادامه داد: بر اساس اطلاعاتی که دارم و با مسئولین داماش و مالکانش حرفهایی زدم اطمینان دارم عابدینی در داماش نمیماند چرا که بر اساس قانون مالکیت این باشگاه خوب و مردمی گیلان به طور کامل به مالک واگذار شده است و عابدینی احتمالا دیگر جایی در این تیم ندارد.

وی یادآور شد: البته الان نیز ایشان از لحاظ قانونی مالک داماش نیست، اظهارنظر عابدینی درباره بازی فردا بسیار شخصی و فقط خاص خودش است، او در داماش جنگ قدرت راه انداخته و به خاطر اینکه خودش موفق شود داماش را زمینگر کرده است، اصلا ایشان با این اقدامات کاری کرده که داماش و بازیکنانش در دو ماه گذشته دریافت پولی نداشته باشند و محروم باشند. او نمیخواهد مدیری غیر از خودش در داماش موفق باشد.

مدیرعامل قرمزپوشان خاطر نشان کرد: عابدینی با این کارهای خود شرایطی را ایجاد میکند که هیچکس رغبتی برای فعالیت در داماش نداشته باشد و به نظر من بزرگترین لطمه را به داماش و فوتبال گیلان او زده است. ایشان حالا میخواهد با ما جنگ روانی راه بیاندازد و تصور میکند که همه باید در مقابل او سکوت کنند اما بنده مدیری نیستم که بگذارم حق پرسپولیس را کسی راحت بخورد و چشم را روی همه مسائل ببندد به همین دلیل جواب او را میدهم که به تیم خودش رحم نمیکند چه برسد به تیم ما و خوشبختانه همه این موضوع را میدانند، ایشان دوباره در شرایطی حساس درباره پرسپولیس حرف میزند در شرایطی که نمیتواند تیم خود را که به نظر من چند روزی بیشتر میهمان این تیم نیست رها کند و به پرسپولیس میپردازد چون دوست ندارد حتی پرسپولیس نیز بدون او موفق شود.

وی افزود: او به آب و آتش میزند تا قرمزپوشان قهرمان نشوند برای بازی فردا هم با اظهارنظرهای شخصی میخواهد تیم را وارد فاز جدیدی کند اما اینها مسائلی است که مثل روز برای هواداران ما کاملا روشن است و به همه آن اشراف دارند و میدانند که ایشان دنبال چه هدفی است حتی این روحیه عابدینی داماش را هم منهدم میکند چرا که او نمیخواهد هیچکس و هیچ مدیری غیر از خودش در داماش کار کند، او میخواهد به هر طریقی که شده خودش باشد اما بقیه نباشند ولی انشاءالله در یک فضای سالم و جوانمردانه و در یک فوتبالی روان فردا همه چیز مشخص میشود و جوانان ما نیز با یک بازی خوب به عشق هواداران بیشمارشان همه چیز را ثابت خواهند کرد.

مدیرعامل قرمزپوشان خطاب به هواداران گیلانی گفت: بدون شک در هر فوتبال یک سر آن برد است و یک سر آن باخت اما اگر من جواب صحبتهای آقای عابدینی را میدهم چون ایشان مسئله دارد و الان هم مسئله ایجاد کرده است. من برای مردم گیلان و فوتبالدوستانش که قهرمانان زیادی دارد احترام خاصی قائلم اما مسائل و موردهای شخصی آقای عابدینی در مورد بازی فردا اجازه نمیدهد که این بازی در فضایی آرام برگزار شود.

وی افزود: این حرف من خطاب به آقای عابدینی است، درهای پرسپولیس به روی ایشان باز است اگر دوست دارد به پرسپولیس بیاید ولی خواهش میکنم اجازه بدهد داماش نفس بکشد و بلایی را که سر گهر آورد سر داماش نیاورد و فقط قدرت را برای خودش نخواهد چون هواداران این تیم عاشق تیم خود هستند و نباید فدای تصمیمات شخصی آقایان شوند.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

2. کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

H!dden (5th April 2013)

نام واقعی
    فردین محمدی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس دیگر هیچ
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 309 بار در 116 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    هر کی با سردار در افتاد شکست خورده من نمیدونم چرا هر کس از پرسپولیس میره میخواد یه جورایی به این تیم ضربه بزنه
    سرخ بي همتاست - سرخ بي پرواست - سر خ در رگهاست - سرخ در هرجا هرجا هرجا هرجا - همه با هم پاكوبان باهم - همه با هم همپيمان با هم - اي عشق بيپايان ما - پرسپوليس قهرمان ما

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عابدینی زمان مدیریتش کلی بدهی بالا اورد حالا که یکی داره درست کارمیکنه داره حاشیه درست میکنه
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>