حسین ابراهیمی: دوست داشتم مهرداد پولادی بود و جلویش بازی می کردم/
برد سال 86 مقابل استقلال را تکرار می کنیم/
برای پرسپولیس زیاد دردسر درست کردم

حسین ابراهیمی جوان بی صبرانه منتظر بازی داماش و پرسپولیس است.او خاطرات خوبی از بازی با پرسپولیس دارد و می خواهد فردا هم در مود بازی های قبلی اش با این تیم بازی کند.
سایت گل –
*بازیبا پرسپولیس؟
ما می خواهیم ببریم، حاج آقا هم با توجه به مشکلات مالی دو میلیون پاداش گذاشته است. بعد از تعطیلات بدن ها خراب بود اما بعد از بازی با تراکتور که محک خوبی بود تمرینات خوبی داشتیم و امیدوارم هرکس در زمین مسابقه حقش است این مسابقه را ببرد.
*پرسپولیس انگیزه زیادی دارد شما چطور؟
آنها می خواهند نتایج ضعیف در لیگ را جبران کنند اما ما جلوی تماشاگران خودمان بازی می کنیم و می خواهیم به آنها عیدی بدهیم و فینال سال 86 با استقلال را زنده کنیم . البته با این تفاوت که این بار می خواهیم قهرمان شویم.
*بازی در چمن مصنوعی با دیگر تیم ها به نفع شماست . آیا این نقض فیرپلی نیست؟
درست است ولی ما خودمان هم زیاد مایل نیستیم در این زمین بازی کنیم. این چمن به بدن آسیب می رسد به خصوص مچ پا. ما در چمن طبیعی راحت تریم. اگرچه این زمین از زمین فرش که موکت است خیلی بهتر است. به هرحال ما مجبوریم در این زمین بازی کنیم.
*مهرداد پولادی یار روبه روی تو در این بازی نیست؟ کارت راحت تر است؟
برای من فرقی نمی کند چه کسی روبه رویم بازی کند. من کارم را می کنم امیدوارم پولادی در این بازی کند تا بازی خوب من به چشم بیاید چون ایشان ملی پوش است.
*در این بازی گل می زنی یا پاس گل می دهی؟
من هروقت جلوی پرسپولیس خوب بازی کردم. با ملوان یک بار بازی کردم یک پنالتی گرفتم و سه بار هم رو به روی داماش مقابل پرسپولیس بازی کردم و دو گل زدم که هر دو گلم سه امتیازی بود.