الشعراوی مهاجم بیست ساله میلان در صحبت هایی ضمن اعلام رضایت از بازی در کنار بالوتلی گفت که او و ماریو مکمل یکدیگر هستند.

سایت گل-استفان الشعراوی ستاره بیست ساله میلان در تازه ترین صحبت های خود گفت که انتقال ماریو بالوتلی در ژانویه به میلان هیچ تاثیر منفی بر روی او نگذاشته.

به نقل از ac-milan.ir-این مهاجم 20 ساله جوان بدون شک در نیم فصل نخست رقابت ها یک مهره کلیدی و تاثیر گذار در میلان بود اما با انتقال ماریو بالوتلی به نظر می رسد الشعراوی حضورش در زمین کمرنگ شده باشد.

شرایط زمانی بهتر ارزیابی می شود که این مهاجم ایتالیایی تنها 2 گل در 12 بازی اخیرش در سری آ به ثمر رسانده در صورتی که روند گلزنی های بالوتلی همچنان ا دامه دارد هر چند که نمی شود تاثیر گذاری استفان در خط حمله روسونری را نادیده گرفت.

الشعراووی در این رابطه در مصاحبه با نشریه لاگاتزتا دلوسپورت گفت "این موضوع که با ورود بالوتلی من وارد یک بحران شده و حضور او به من آسیب زده قطعا حقیقت ندارد.کاملا از خصوصیات و نوع بازی یکدیگر آگاه هستیم و هر بازی از بازی در کنار یکدیگر به هماهنگی های بیشتری می رسیم"

او در ادامه گفت "فکر نمی کنم با وجود ماریو بالوتلی در میلان،نوع بازی کردن من تغییر کرده باشد.هنوز هم موقعیت های گلزنی فراوانی دارم اما کمی بدشانس هستم.بالوتلی هم تیمی است که همیشه برای کمک بسیار درگیرانه تلاش می کند"

الشعراووی در پایان گفت "انتقال ماریو به میلان در زمان درستی انجام شد.او زمانی رسید که من تقریبا کمتر گلزنی می کردم و این موضوع ربطی به انتقال او ندارد.ماریو کیفیت و تکنیک بالایی دارد که با تمام تیم به خوبی در ارتباط است"

بالوتلی که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی ژانویه راهی میلان شده تا این لحظه 7 بار موفق به گلزنی شده.