حقيقي: بازي با داماش فينال زودرس است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: حقيقي: بازي با داماش فينال زودرس است

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

حقيقي: بازي با داماش فينال زودرس است

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با توجه به حساسيت و شرايط مرحله نيمهنهايي جام حذفي بازي با داماش يک فينال است.

رضا حقيقي در گفتوگو با خبرنگار فارس، در خصوص آخرين وضعيت مصدوميتش اظهار داشت: خوشبختانه با تمرينات خوب و تلاش کادر پزشکي پس از مصدوميتي که داشتم فيزيوتراپي و کارهاي خودم را براي رفع اين مشکل بسيار دقيق انجام دادم البته در برخي از تمرينات دردي پاي من را اذيت ميکرد اما ميخواهم به پرسپوليس کمک کنم و اين موضوع مانعي براي من نميشود.

وي افزود: ما بازي بسيار سخت و شايد يکي از حساسترين بازيهاي پرسپوليس در سال جديد را در پيش داريم. با توجه به حساسيت و کيفيت داماش بازي مقابل اين تيم با شرايط زمين و ميزباني رشتيها به نظرم يک فينال سخت و زودرس است.

رضا حقيقي ادامه داد: داماش هم چيزي براي از دست دادن ندارد و سابقه نشان ميدهد که هميشه در جام حذفي تأثيرگذار بوده اما ما هم پرسپوليسيم و ميخواهيم به هر قيمتي که شده دل هواداران را به دست بياوريم هواداراني که در بازي مقابل پيکان نشان دادند حتي اگر تيم ما آخرين تيم جدول هم بود دست از حمايت برنميدارند اينها براي من در فوتبال درسهاي بسيار خوب و مثال زدني است و حالا نوبت ماست که در عمل هديه خود را به آنها بدهيم.

حقيقي خاطرنشان کرد: برخيها از الان به دنبال صحبت کردن و سئوال کردن در مورد فينال جام حذفي هستند اما براي ما فرقي نميکرد به سپاهان يا استقلال بخوريم الان هم به نظرم حق نداريم در مورد فينال صحبت کنيم. هر وقت انشاءالله داماش را برديم آنقدر فرصت است تا در مورد بازي بعدي صحبت کنيم.

حقيقي در خصوص بدشانسياش پس از دعوت به تيم ملي گفت: هميشه تمام تلاشم را کردم تا پيراهن تيم ملي کشورم را بر تن کنم الان هم آماده و باانگيزه هستم. متأسفانه هر وقت که به تيم ملي دعوت شدم يا پاسپورتم مشکل داشت و يا مصدوم شدم اما الان سر تا پا انگيزه و انرژي هستم و يکي از آرزوهايم اين است تا به تيم ملي براي رفتن به جام جهاني کمک کنم. انشاءالله با درخشش و موفقيت در پرسپوليس پيراهن تيم ملي را دوباره بر تن خواهم کرد تا به تيم ملي کشورم خدمت کنم. من مطمئنم لياقت اين را داريم که در 3 بازي آينده مي توانيم باز هم نشان دهيم مرد روزهاي سختيم و با نتايج خوب حماسهآفريني کنيم.

2. کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (6th April 2013)