رييس فدراسيون ووشوايران گفت:اردوهاي آماده سازي تيم ملي ووشو به دليل تعويق زمان بازي هاي کشورهاي اسلامي در زمان ديگري آغاز مي شود.

مهدي علي نژاد در گفت وگو با ايرنا افزود: طبق اعلام قبلي بازي هاي کشورهاي اسلامي مي بايست در خردادماه در اندونزي برگزار مي شد و به همين دليل مي خواستيم اردوهاي آماده سازي را از هفدهم فروردين ماه آغاز کنيم.

وي افزود: هم اکنون که بازي هاي کشورهاي اسلامي به مهرماه موکول شد، ما نيز اردوهاي آماده سازي را در زمان ديگري آغاز خواهيم کرد.

رييس فدراسيون ووشو عنوان کرد: به زودي جلساتي را در فدراسيون برگزار مي کنيم تا زمان آغاز اردو را مشخص کنيم، چراکه بايد در مسابقات قهرماني جهاني، ورلد گيمز و کامبت کيمز نيز حضور داشته باشيم و سال سخت و پرفشاري را پيش روي داريم.

وي گفت: متاسفانه تعويق در زمان برگزاري بازي هاي کشورهاي اسلامي تمامي برنامه هاي از پيش تدوين شده فدراسيون ووشو را به هم ريخت.

علي نژاد ادامه داد: مسابقات گيمز 28 مهرماه الي 5 آبان ماه در روسيه برگزار مي شود و مسابقات قهرماني جهان نيز هفتم آبان ماه در مالزي آغاز بکار خواهد کرد و بايد برنامه ريزي کنيم تا نفرات اصلي را به کدام رويداد اعزام کنيم.

وي درخصوص مسابقات انتخابي نيز اظهار داشت: دوم ارديبهشت ماه نخستين انتخابي جوانان در بخش آقايان و انتخابي اول بزرگسالان نيز هشتم ارديبهشت ماه برگزار مي شود.