خوان ماتا، هافبک چلسي، تاکيد کرد که اين تيم بايد در جمع چهار تيم اول ليگ برتر قرار بگيرد و فصل آينده در رقابت هاي چمپيونزليگ حضور پيدا کنند.

چلسي فصل گذشته توانست قهرمان چمپينزليگ شود اما اين فصل در همان مرحله گروهي حذف شدند و اين ملي پوش اسپانيا دوست ندارد که تيمش فصل آينده در اين رقابت ها غايب باشد.

به گزارش گل، او در گفتگو با گاردين گفت:" اگر بتوانيم در جمع چهار تيم اول ليگ قرار بگيريم، مشخص خواهد شد که ما ثبات بيشتري پيدا کرديم و رو به جلو حرکت مي کنيم زيرا فصل گذشته ششم شده بوديم.

ما از اتفاقات فصل گذشته درس گرفتيم ونمي خواهيم بار ديگر همان اشتباهات را تکرار کنيم. مي دانيم که حتما بايد در رقابت هاي فصل آينده چمپيونزليگ حضور داشته باشيم.

البته قهرماني در رقابت هاي ليگ اروپا هم يک هدف ديگر براي باشگاه است. چلسي تا به حال در چنين جامي به قهرماني نرسيده و من هم اين جام را در کارنامه ندارم. دوست دارم با چلسي به جام هاي زيادي برسم که قهرماني در ليگ برتر يکي از آنهاست.

تيم فعلي چلسي تيمي مربوط به حال و آينده است. در تيم بازيکنان زيادي هستند که مدت هاست در چلسي حضور دارند و به جام هاي زيادي رسيده اند. ما در رختکن ترکيب خوبي از بازيکنان جوان و باتجربه داريم که در يکي دو فصل اخير به تيم اضافه شده اند."