به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه راهآهن، به تازگی خبرگزاری الامل عراق خبر داده که تیم فوتبال نجف اشرف به علی دایی پیشنهاد سرمربیگری این تیم را داده و او این پیشنهاد را رد کرده است. این در حالی است که سرمربی راهآهن این خبر را تکذیب کرد و گفت که پیشنهادی به او نشده است.


دایی در این باره گفت: من از چنین پیشنهادی بیاطلاع هستم و هیچ کس در این رابطه با من صحبت نکرده است. من همان طور که قبلا هم گفتهام با باشگاه راهآهن قرارداد دارم و به تیم دیگری فکر نمیکنم. ما تمام فکرمان را متمرکز این سه بازی آخر کردهایم و میخواهیم با نتایج خوبی لیگ برتر را به پایان برسانیم.


* دیگر خبر از راهآهن اینکه، بازیکنان این تیم بعد از بازی روز جمعه مقابل ذوبآهن که یک بر یک مساوی شد، روز شنبه ریکاوری کردند و بازیکنانی که ذخیره بودند یا بازی نکردند نیز یک بازی دوستانه با تیم تهرانی بانک ایران زمین انجام دادند که این بازی با نتیجه 2 بر یک به سود تیم راهآهن تمام شد.


طبق برنامه ریزی کادر فنی، بازیکنان راهآهن روز یکشنبه 18 فروردین ماه استراحت کردند و روز دوشنبه دو جلسه تمرین خواهند کرد تا برای بازی روز جمعه مقابل صنعت نفت آبادان آماده شوند. این بازی روز 23 فروردین در ورزشگاه تختی آبادان برگزار میشود.