او در گفتگو با خبرنگاران، چندان علاقه ای به صحبت در مورد اینده و تمدید قراردادش نداشت تا بار دیگر شایعات در مورد جدایی او از رئال در پایان فصل قوت بگیرد
سایت گل- گونسالو ایگواین، مهاجم رئال مادرید، پس از گلزنی در دیدار شب گذشته تیمش مقابل لوانته، اعلام کرد که آینده اش در این باشگاه همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.
این مهاجم آرژانتینی در دیدار شب گذشته در دقیقه 36 گل تساوی رئالی ها و دوازدهمین گل این فصل خود را به ثمر رساند و کمک کرد تا شاگردان مورینیو بتوانند به یک پیروزی پرگل دست پیدا کنند.
با این وجود، او در گفتگو با خبرنگاران، چندان علاقه ای به صحبت در مورد اینده و تمدید قراردادش نداشت تا بار دیگر شایعات در مورد جدایی او از رئال در پایان فصل قوت بگیرد.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اکنون زمان صحبت در مورد تمدید قرارداد من نیست. من اکنون برای رئال بازی می کنم اما حرف بیشتری برای گفتن ندارم. اکنون زمانش نیست."
او همچنین در مورد گلش که روی یک ضربه والی دیدنی به ثمر رسید، گفت:" حقیقت این است که گل قشنگی بود. من در عمق حرکت کردم و تصمیم گرفتم که تک ضرب توپ را بزنم.
باید خوب بازی می کردم و تلاش کردم که در زمان تصاحب توپ خلاقانه عمل کنم. یک گل زدم، یک پاس گل به رونالدو دادم و بدون مشکل، 90 دقیقه بازی کردم.
با این وجود، باید تلاش کنیم تا همیشه گل اول را دریافت نکنیم. باید این مشکل را حل کنیم."
رئال همچنان با 65 امتیاز از 30 بازی و 13 امتیاز فاصله نسبت به بارسا، در رتبه دوم جدول لالیگا قرار دارد.