پينگپنگ باز المپيکي ايران عنوان کرد که تلاش ميکند در رقابتهاي کاپ آسيا نتيجهاي بهتر از دوره پيش کسب کند.

نوشاد عالميان درباره روند تمريناتش پيش از اعزام به کاپ آسيا، اظهار کرد: خوشبختانه در ايام نوروز تمرينات خوبي داشتم و حالا به همراه چند تن از مليپوشان براي آمادگي بيشتر پيش از اعزام به مسابقات کاپ آسيا در آکادمي پينگپنگ تمرين ميکنيم.

وي ادامه داد: شرايط خوبي دارم و اميدوارم بتوانيم نتيجه خوبي را در اين رقابتها کسب کنيم. همچنين در دوره پيش عنوان چهارمي را به خود اختصاص داده بودم و امسال با آمادگي به اين مسابقات ميروم.

عالميان خاطر نشان کرد: تقريبا از رقيبان شناخت کامل دارم و سختترين رقبايم پينگپنگ بازان چيني هستند. اميدوارم که قرعه خوبي در اين مسابقات داشته باشم.

عالميان که در آخرين روزهاي سال 91 عملکرد قابل توجهي در رويدادهاي بينالمللي نداشت، گفت: آن زمان آمادگي کامل نداشتم، اما حالا شرايط بهتر است و با توجه به تمريناتي که داشتم فکر ميکنم بتوانم در سال جديد خوب ظاهر شوم.

وي درباره وضعيت برادرش که قرار است او را در اين مسابقات همراهي کند، گفت: نيما پس از آخرين اردوي تيم ملي در ايام تعطيلات کمي از ناحيه پا دچار آسيب ديدگي شد که البته ربطي به تمريناتش نداشت و به همين دليل چند روزي نتوانست تمرين کند، اما حالا مشکلي ندارد و تمريناتش را ادامه ميدهد.

به گزارش ايسنا، نيما و نوشاد عالميان 20 فروردين براي حضور در کاپ آسيا به کشور چين اعزام خواهند شد. پيش از اين قرار بود ندا شهسواري هم همراه اين دو مليپوش باشد، اما اعزام بانوي المپيکي پينگپنگ ايران با موافقت شوراي برون مرزي روبرو نشد.