مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: با برگزاري ديدار فينال جام حذفي بعد از مسابقات مقدماتي جام جهاني به شدت مخالف هستيم و اميدواريم زمان و مکان تک بازي فينال جام حذفي هر چه زودتر مشخص شود.

محمد رويانيان با بيان اين مطلب افزود: هيچ دليلي ندارد که ديدار فينال جام حذفي بعد از مسابقات مقدماتي جام جهاني برگزار شود. ما به شدت از مطرح شدن چنين مسائلي ناراحت هستيم. نميشود که ليگ تمام شود، تيم ملي به اردو برود و چندين بازي انجام دهد و چند هفته بعد بازي فينال جام حذفي برگزار شود. ما اميدواريم تکليف فينال جام حذفي خيلي زود مشخص شود.

مدير عامل پرسپوليس در ادامه گفت: اين بازي يا بايد قبل از اتمام ليگ برگزار شود و يا بلافاصله بعد از پايان رقابتهاي ليگ. ما نميدانيم در شرايطي که قبلا اعلام شده بود بازي فينال تک بازي و در شهر بيطرف خواهد بود، چرا به ناگاه بحث قرعهکشي احتمالي بازي فينال در صورت عدم توافق دو باشگاه براي انتخاب شهر ثالث مطرح شد؟!

رويانيان تصريح کرد: همه جاي دنيا از اول فصل مشخص است که فينال جام حذفي به چه شکلي و در کدام استاديوم و در چه تاريخ و ساعتي برگزار ميشود. ابهام بوجود آمده در نحوه برگزاري فينال جام حذفي که در سه روز اخير ايجاد شده، نوعي بلاتکليفي آزار دهنده را بوجود آورده است و براي فوتبال ما هم خوب نيست.

مديرعامل سرخپوشان به سايت باشگاه پرسپوليس گفت: اين اتفاقات و ابهاماتي که ناگهان ايجاد ميشود، شائبههايي را بوجود ميآورد. بازي فينال طبق اعلام قبلي بايد در شهر بيطرف برگزار شود و ما اميدواريم هر چه زودتر زمان و مکان اين ديدار مشخص گردد تا کادر فني و بازيکنان تمرکز لازم براي برگزاري اين مسابقه مهم را داشته باشند و اين همه حاشيه و حرف و حديث هم در رسانهها پيرامون نحوه و مکان برگزاري ديدار فينال وجود نداشته باشد.