پرسپولیس نیوز : کاپیتان تیم فوتبال شهرداری تبریز تاکید کرد، شانس این تیم برای صعود به لیگ برتر ۵۰ درصد است. شیث رضایی در مورد وضعیت شهرداری تبریز در هفتههای پایانی لیگ آزادگان گفت: «ما یک بازی را از دست دادیم ولی با سعی و تلاشمان توانستیم این بازی را جبران کنیم و حالا هم در آستانه صعود به لیگ برتر قرار داریم.» کاپیتان شهرداری تبریز درباره شانس صعود این تیم به لیگ برتر عنوان کرد: «شانس صعودمان به لیگ برتر ۵۰ درصد است. یک ۹۰ دقیقه در خانه حریف مانده اما سرنوشت صعود به لیگ برتر دست خودمان است.»
وی در پاسخ به این سوال که “با توجه به حضور تراکتورسازی در لیگ برتر، صعود گسترش فولاد و شانس صعود شهرداری به این رقابتها آیا تبریز پتانسیل داشتن ۳ تیم در لیگ برتر را دارد؟”، اظهار داشت: «صددرصد تبریز این پتانسیل را دارد. شهرداری هم با توجه به امکانات و بودجهای که دارد میتواند نماینده خوبی برای آذربایجان در لیگ برتر باشد.»
مدافع پیشین پرسپولیس در مورد پیروزی این تیم برابر داماش در مرحله نیمه نهایی جام حذفی تصریح کرد: «متاسفانه تمرین داشتیم و نتوانستم بازی را ببینم ولی از برد پرسپولیس خیلی خوشحال شدم. من تحت هر شرایطی یک پرسپولیسی میمانم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.»
رضایی در رابطه با دیدار فینال جام حذفی بین پرسپولیس و سپاهان گفت: «همیشه از قهرمانی پرسپولیس خوشحال میشوم و نمیخواهم این تیم هیچ وقت ناکام باشد.»