گلمحمدي:چرا 4روز قبل از فينال بايد بازي کنيم؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گلمحمدي:چرا 4روز قبل از فينال بايد بازي کنيم؟

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

گلمحمدي:چرا 4روز قبل از فينال بايد بازي کنيم؟

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: برنامهريزي صورت گرفته به نفع سپاهان است.

يحيي گلمحمدي پس از اعلام تاريخ 14 ارديبهشت براي برگزاري فينال جام حذفي در گفتوگو با فارس، اظهار داشت: من با تاريخ اين مسابقه مشکلي ندارم اما با مسائلي که قبل از اين بازي در نظر گرفته شده مشکل دارم.

وي افزود: ما بايد 21 روز تيم را در شرايط مسابقه نگه داريم و 4 روز قبل از بازي به مصاف ملوان برويم، اين اصلاً درست نيست، اگر باشگاه سپاهان اين مشکل را دارد اين ديگر مشکل آنهاست و به ما ربطي ندارد، من براي سپاهان در آسيا آرزوي موفقيت ميکنم اما قرار نيست ما قرباني آنها شويم.

گلمحمدي ادامه داد: من دوست دارم به اين جواب سوالم برسم که چرا بعد از 3 هفته تعطيلي و نداشتن مسابقه به يکباره 4 روز قبل به مصاف ملوان برويم ، به نظر من اين برنامهريزي فقط به خاطر سپاهان است و در حق پرسپوليس ظلم ميکنند.

وي ادامه داد: من متأسفم براي آنهايي که اين برنامهريزي را کردهاند و از باشگاه ميخواهم اين موضوع را پيگيري کند و اين مسئله را موشکافانه بررسي کند و حتي اعتراض رسمي خود را اعلام کند، من واقعاً به اين برنامهريزي اعتراض دارم و برايم جاي سوال دارد.

گلمحمدي خاطرنشان کرد: نميخواهم به کسي بي احترامي کنم اما اين برنامهريزي در جهت اهداف سپاهانيها است، به نظرم آقاي کاظمي با سپاهانيها درحال کنار آمدن است، از طرفي ديگر بحث قرعهکشي مکان بازي را اعلام کردند که سوال من اين است که چه اتفاقي افتاده که يکباره اين موضوع را مطرح کرديد؟ اگر قرعهکشي انجام شود و اين بازي در تهران يا اصفهان برگزار گردد به نظرم براي اصفهانيها هيچ فرقي ندارد اما براي ما اين موضوع قطعاً فرق دارد که در کجا بايد به ميدان برويم.

وي در پاسخ به اين سوال که چرا شما به زمان بازي اعتراضي نداريد نيز گفت: من بازهم ميگويم با تاريخ اين بازي هيچ مشکلي ندارم اما ميگويم چرا ما بايد 4 روز قبل از اين مسابقه بازي کنيم؟ به نظرم چون سپاهان 4 روز قبل بازي دارد ما هم بايد 4 روز قبل بازي کنيم؟ اگر ما به آسيا ميرفتيم همين موضوع مطرح ميشد؟

سرمربي پرسپوليس خاطرنشان کرد: مشخص است که کاظمي برنامهريزي اش به نفع سپاهانيها سنگيني ميکند، ما بايد اجازه دهيم ايشان با خيال راحت هرکاري دوست دارد انجام دهد اما به هيچ عنوان شرايط ما را در نظر نگيرند ، من اميدوارم به اين موضوع رسيدگي شود.

وي در خصوص مشکل پيشآمده در تمرين ديروز با کريمي گفت: مشکل خاصي نبود، بحثي بود که بين مربي با بازيکن مطرح شد و من با همه بچهها هميشه اينطور حرف ميزنم، مسئله حادي نبود، وقتي ديدم علي به سمت تمرينات اختصاصي ميرود از او پرسيدم که چرا اين کار را ميکني؟ که او گفت پايم درد ميکند، من هم نميدانستم وضعيتش اينقدر بد است به دليل اينکه پزشکان به من گفته بودند درد پاي او افتاده، من ميخواستم به کريمي فشار بيشتر بياورم وضعيتش را از او سوال کردم تا آمادگي بدنش را متوجه شوم، کريمي هم گفت که من نميتوانم، اين مشکلي نبود که اينطور مطرح شده است، من با همه بازيکنانم هر روز صحبت ميکنم قرار نيست که با هيچ بازيکني صحبت نداشته باشم.

گل محمدي در خصوص بازي با ذوبآهن هم گفت: قطعاً اين بازي را ما جدي ميگيريم، نميتوانيم نسبت به ليگ برتر بيتفاوت باشيم، مطمئن باشيد با تمام قدرت در بازي سخت مقابل ذوبآهن ظاهر خواهيم شد. ذوب آهن تيم بسيار خوبي است و من اميدوارم که بتوانيم به سه امتياز مقابل اين تيم و نتيجه خوب در ليگ برتر برسيم.

دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. 3 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (10th April 2013), red storm (10th April 2013), TaRaNe (10th April 2013)

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک
    بچه ها مثل اینکه از حالا باید قهرمانی تیم فدراسیون اصفهان اه اه اه اشتباه شد سپاهانه اصفهان رو به ساکت کاجو ببخشید تاجو فدراسیون پارتی بازی تبریک بگیم یادم رفت بگم ادرس بدید جامو بیاریم دست بوستون
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. 3 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (10th April 2013), NumBer1 (10th April 2013), red storm (10th April 2013)