جانلوئيجي بوفون دروازه بان باتجربه يوونتوس در صحبت هايي به اين نکته اشاره کرده که بايرن مونيخ در مقايسه با يوونتوس تيم خيلي قوي تري است.

اين دو تيم ديشب در دور برگشت مرحله يک چهارم پاياني ليگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه تورين مقابل هم قرار گرفتند و اين بازي با برد 0-2 باواريايي ها به پايان رسيد. يووه در بازي رفت هم با همين نتيجه شکست خورده بود و حالا شاهد صعود بايرن به مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا نشست.

درپايان اين بازي، بوفون دروازه بان بينکونري در صحبت هايي اعلام کرد که بايرن در سطح ديگري بود و در صحبت هايي که در وب سايت رسمي يوفا منتشر شد گفت:« من فکر مي کردم که ما در سطحي برابر با بايرن هستيم ولي 4شنبه شب باواريايي ها نشان دادند که اشتباه مي کردم. فکر مي کنم که آنها مي توانند قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شوند.»

به نقل از گل، دروازه بان بينکونري ادامه داد:« روياپردازي ما 4شنبه شب به پايان رسيد.ما تلاش کرديم تا بازي خودمان را بکنيم و هيچ حسرتي در ميان نيست. ما حداکثر تلاشي که مي توانستيم را به کار گرفتيم. متاسفانه، اين تلاش کافي نبود؛ چون ما مقابل تيمي بوديم که از هر نظر بهتر از ما بود. آنها در شرايط و آمادگي بهتري بودند و بهتر بازي کردند. بايرني ها باتجربه تر از ما بودند و در مجموع بهتر از ما کار کردند. ما بايد تلاش کنيم و رشد کنيم. تفاوت بزرگ ميان ما و آنها، تجربه مان بود. آنها چندين سال است که در کنار هم بازي کرده اند ودر فصول اخير به مراحل پاياني ليگ قهرمانان اروپا رسيده اند.»

بوفون ادامه داد:« ما مي دانستيم که آنها قوي هستند ولي راستش را بخواهيد، فکر نمي کردم که بايرن تا اين حد قوي باشد. در اين بازي به مراتب بيشتر از بازي مان در مونيخ تحت تاثير بازي آنها قرار گرفتم. چون در دور رفت ما تمام توانمان را به کار نگرفته بوديم ولي در بازي برگشت اين کار را انجام داديم. پس کار ديگري براي انجام دادن نداشتيم.»