سرمربي تيم فوتبال راه اهن تهران گفت: تيم هايي که شرايط حضور در ليگ برتر را ندارند به فوتبال کشور لطمه مي زنند و براي جلو گيري از اين معضل بايد شرايط حضور در ليگ برتر بررسي شود.

علي دايي افزود: با توجه به شرايطي که تيم هاي نفت آبادان و راه اهن در جدول دارند اين ديدار کاملا تشريفاتي است اما تيم ما براي کسب سه امتياز تلاش مي کند.

به گزارش ايرنا، وي اظهار داشت: بدنبال اين هستيم تا با کسب سه امتياز اين ديدار جايگاه خود را در جدول بهبود بخشيم.

سرمربي راه آهن خاطرنشان کرد: تيم نفت آبادان از تيم هاي بزرگ و پرطرفدار فوتبال کشور است که جايگاه کنونيش برازنده فوتبال آبادان نيست.

دايي گفت: به طور حتم جاي تيم صنعت نفت در ليگ برتر احساس خواهد شد اما اين تيم بايد در ليگ دسته اول با قدرت کار کند تا باز شاهد حضورش در ليگ برتر باشيم.

وي افزود: تيم صنعت نفت بازيکنان خوبي دارد و تعجب مي کنم چرا خيلي راحت به ليگ دسته اول سقوط کرد.

سرمربي راه آهن اظهار داشت: اگر ليگ 18 تيمي هم برگزار شود تيم نفت نمي تواند در ليگ برتر بماند.

دايي در خصوص 16 تيمي شدن ليگ برتر گفت: اين تصميمي است که فدراسيون گرفته و بايد به آن احترام گذاشت اما با توجه به وسعت و استعدادهاي فوتبال کشور بهتر است ليگ 18 تيمي برگزار شود.

وي در خصوص از دست دادن کرسي خود در فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) اظهار داشت: براي حضور در فيفا بايد به طور مداوم در جلسات آن شرکت مي کردم اما بدليل کارهاي اجرايي حضور در جلسات را از دست دادم که در نهايت منجر به خروجم از ليست فيفا شد.

سرمربي راه آهن افزود: نه تنها من بلکه خيلي ديگر از مربياني که در جلسات فيفا حضور نداشتند از ليست کميته اين فدراسيون کنار گذاشته شدند.

تيم فوتبال راه آهن تهران فردا در چارچوب هفته سي و دوم رقابت هاي ليگ برتر ميهمان تيم صنعت نفت آبادان است.