نايب قهرمان المپيک لندن به مسابقات "روز ملي کشتي" که قرار است بين تيمهاي کشتي آزاد ايران و آمريکا در ميدان تايمز نيويورک برگزار شود، اعزام نخواهد شد.


صادق گودرزي که در جام جهاني کشتي تهران در ترکيب تيم ملي حضور داشت در مرحله بعدي اردوي تيم ملي به منظور آمادگي مليپوشان براي رقابتهاي قهرماني آسيا و مسابقات "روز ملي کشتي" که از شش فروردين تشکيل شده حضور پيدا نکرد و به همين دليل مربيان تيم ملي تصميم گرفتند از او در رقابت با آمريکا استفاده نکنند.

به گزارش ايسنا،گودرزي ابتدا از مربيان چند روز مرخصي خواسته بود، اما بعد از آن هم در تمرينات حضور نيافت تا شايعههاي خداحافظي خود از کشتي را قوت بخشد. او چند روز پيش در گفت و گو با ايسنا، اظهار کرده بود که خسته شده و به آرزوي خود که همان مدال المپيک است رسيده و شايد ديگر کشتي نگيرد.

مربي تيم ملي کشتي آزاد در اين زمينه گفت: صادق کمي در تصميماتش عجله ميکند که خيلي کار خوبي نيست. براي اردوي ششم فروردين هم از او دعوت شد، اما بعد از چند روز مرخصي به اردو نيامد و به همين دليل از ترکيب تيم اعزامي به قهرماني آسيا و مسابقات "روز ملي کشتي" در آمريکا خط خورد.

رضا لايق ادامه داد: او از سرمايه هاي کشتي ايران است، اما خودش بايد تصميم بگيرد که ميخواهد در تيم ملي حضور داشته باشد يا خير؟ اگر در تمرينات حضور نداشته باشد در مرحله آخر انتخابي تيم ملي بايد موفق شود تا دوباره به ترکيب تيم ملي باز گردد.

صادق گودرزي مدال نقره المپيک 2012 لندن، دو مدال نقره رقابتهاي جهاني ، 2010 و 2011 مدال برنز سال 2009 جهان، طلاي بازيهاي آسيايي گوانگجو (2010) و دو طلاي مسابقههاي قهرماني آسيا (2009 و 2012) را در کارنامه خود دارد.