سرمربي تيم فوتبال ملوان گفت : ملوان در کارنامه خود پنج دوره آقاي گل ليگ را در اختيار داشته است.

به گزارش ايرنا، محمد احمد زاده در کنفرانس خبري قبل از بازي با پيکان اظهار کرد : غفور جهاني ، عزيز اسفندار ( دو دوره) و جلال رافخايي از جمله سانترفورواردهاي ملوان بودند که موفق به کسب عنوان آقاي گل ليگ هستند.

وي با بيان اينکه اين نشان مي دهد که سانترفوروارد يک مهره تعيين کننده در ملوان است ، خاطرنشان کرد : البته از اين غافل نشويم که موفقيت رافخايي مرهون تلاشهاي جمعي بازيکنان تيم بوده و همگي براي کسب اين عنوان به وي کمک کرده اند.

وي همچنين با ذکر اين مطلب که نبايد نقش اولادي ، نوري، نزهتي، و زارع را در اين موفقيت ناديده گرفت ، در مورد حفظ بازيکنان در فصل آتي تصريح کرد : اينها به سياست باشگاه باز مي گردد، اما بچه هاي ما ثابت کرده اند که حاضرند با مبالغ بسيار کمتر از پيشنهاد تيم هاي ديگر با دل و جان براي تيم ملوان به ميدان بروند.

وي در خصوص استفاده از بازيکنان جوان گفت : نظر مردم در اين زمينه براي من خيلي اهميت دارد . دنبال اين هستم آنچه را مردم اصرار دارند، انجام دهيم و اين به نفع تيم است که براي سال بعد ، از تعداد بازيکنان جوان بيشتري در اين فصل استفاده کنيم .

سرمربي ملوان ها متذکر شد: ولي احساس مي کنم آن آمادگي وجود ندارد و اگر واقعا بدانم اين شرايط وجود دارد براي بازي فردا نيز حاضرم به جوانها ميدان دهم ولي تفاوت نظر زياد است .

به گفته ي وي مردم تشنه برد هستند، اما وقتي به بازيکن جوان ميدان مي دهيم ، احتمال برد پايين مي آيد و بايد به مردم هم حق داد .

احمد زاده اضافه کرد : من در اين فصل خيلي دوست داشتم به محمد جعفري، شاهين ثاقبي ، سهيل فياض، مهيار زحمتکش، نيما دلاوري و بقيه بازيکنان جوان هم بيشتر ميدان بدهم اما موفق به اين کار نشدم .

وي در مورد بي انگيزگي اين روزهاي تيم گفت : من نظر مردم را رد نمي کنم، اما قاطعانه مي گويم بچه ها با تمام انرژي براي کسب پيروزي تلاش مي کنند.

وي در خصوص بازي امروز گفت : از آنجا که پيکان و ملوان هيچ يک دنبال مساوي نيستند و يک امتياز اين ديدار بدردشان نمي خورد ، به طورقطع هر دو تيم بازي هجومي را در دستور کارشان قرار مي دهند.

وي خاطرنشان کرد : هر دو تيم دنبال برد هستند و اطمينان دارم بازي از کيفيت بالايي برخوردار خواهد بود .

سرمربي ملوان با بيان اينکه در نيم فصل دوم نتايج بدي گرفته شد، ابراز اميدواري کرد، اين بازي مرهمي براي ناکامي هاي نيم فصل دوم باشد.

احمد زاده در خاتمه افزود : اميدوارم بازي برابر پيکان را با موفقيت بگذرانيم و به استقبال بازي با پرسپوليس برويم .

ملوان در هفته سي و دوم دوازدهمين دوره ليگ برتر فوتبال ايران (جام خليج فارس) از ساعت 17:30 جمعه در ورزشگاه تختي بندرانزلي به ديدار تيم پيکان مي رود .

ملوان هم اکنون با 39 امتياز در رتبه يازدهم و پيکان تهران با 24 امتياز در مکان شانزدهم جدول رده بندي قرار دارند .