اسلامي با بيان اينکه از هر نظر آماده اين بازي است، تصريح کرد: خوشحالم از اينکه خداي بزرگ کمکم کرد تا در دو ديدار متوالي که با اعتماد کادر فني در ترکيب اصلي قرار گرفتم، براي تيم مثمر ثمر بوده و گلزني کنم.

عبدالکريم اسلامي که در ديدارهاي صباي قم با آلومينيوم هرمزگان و فولاد خوزستان موفق به گلزني شده است، ادامه داد: خوشحالي من بيشتر از اين است که بعد از مدت ها پايم به گلزني باز شد و در هر دو مسابقه اخير در لحظاتي گل زدم که منجر به کسب امتياز براي صبا شد.

زننده گل برتري صباي قم به آلومينيوم هرمزگان و گل تساوي به فولاد خوزستان در هفته هاي 30 و 31 ليگ برتر فوتبال، اضافه کرد: دو بازي اخير واقعا سخت و نفس گير بود اما خوشبختانه با درايت کادر فني و بازي خوبي که همه صبايي ها انجام دادند چهار امتياز با ارزش از اين دو بازي گرفتيم تا خيالمان براي دوري از گزند تيم هاي پايين جدول رده بندي راحت تر باشد.

به نقل از مهر، وي در ادامه به حساسيت بازي عصر جمعه صباي قم برابر سايپا البرز اشاره کرد و افزود: بازيکنان ما اين ديدار را کاملا جدي گرفته و در شرايطي ايدهآل براي به دست آوردن سه امتياز هستند تا همچون ديدارهاي خانگي قبل با خاطره و نتيجهاي شيرين بتوانيم از ورزشگاه يادگار امام خارج شويم.

وي با اشاره به زمان اندک باقيمانده تا پايان بازي هاي اين فصل ليگ برتر فوتبال، بيان داشت: سه هفته به پايان ليگ مانده و ما هم تمرينات منظمي پشت سر گذاشتهايم و هم عملکرد خوبي در هفتههاي اخير داشتهايم که به بازي روز جمعه مقابل سايپا البرز کمک زيادي خواهد کرد.

مهاجم تيم فوتبال صباي قم با ابراز اميدواري نسبت به موفقيت صبا در اين ديدار يادآور شد: ديدار با سايپا البرز در مسابقه هفته پانزدهم دور برگشت ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور با توجه اينکه آنها نتايج خوبي در هفته گذشته گرفتهاند، به هيچ عنوان براي ما آسان نخواهد بود.

وي ادامه داد: با اين حال صباي قم حريف قدري براي سايپا البرز خواهد بود، به خصوص اينکه در خانه بازي ميکنيم و تماشاگران از اين مسابقه توقع رسيدن صبا به پيروزي را دارند و به همين خاطر بازيکنان ما اين ديدار را کاملا جدي خواهند گرفت.

اسلامي تصريح کرد: مربيان ما مطالعه خوبي از تيم سايپا البرز دارند ضمن اينکه تلاش براي پيروزي در اين ديدار بر انگيزه بازيکنان ما افزوده است، بازيکنان صبا با انگيزه دو چندان برابر حريف خود قرار ميگيرند تا با تمام توان در اين مسابقه به سه امتياز دست يابند.