الشعراوی : امیدوارم ناپولی را شکست بدهیم و اگر با گلزنی من همراه باشد عالی می شود؛هد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: الشعراوی : امیدوارم ناپولی را شکست بدهیم و اگر با گلزنی من همراه باشد عالی می شود؛هد

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

الشعراوی : امیدوارم ناپولی را شکست بدهیم و اگر با گلزنی من همراه باشد عالی می شود؛هد

الشعراوی :
    امیدوارم ناپولی را شکست بدهیم و
    اگر با گلزنی من همراه باشد عالی می شود؛
    هدفم در این فصل رسیدن به گل بیستم است

با توجه به محرومیت سه جلسه ای بالوتلی به دلیل اعلام نظر توهین آمیز به داور ،الشعراووی آماده است تا در سه مصاف حساس آینده برابر ناپولی،یوونتوس و کاتانیا جای خالی او را پر کند
    سایت گل-پس از ورود ماریو بالوتلی از ماه ژانویه به به بعد استفان الشعراووی ملقب به فرعون کوچک نتوانسته آنطور که باید گلزنی کند اما در حال حاضر با توجه به محرومیت سه جلسه ای بالوتلی ،الشعراووی این فرصت را دارد برابر ناپولی،یوونتوس و کاتانیا خودنمایی کند.

به نقل از ac-milan.ir-استفان الشعراووی در این رابطه در مصاحبه با شبکه رسمی باشگاه میلان چنین گفت " من و ماریو زوج بسیار خوبی هستیم چه در زمین مسابقه و چه خارج مستطیل سبز.ما رابطه دوستی خوبی با یکدیگر داریم و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد"

او در ادامه گفت " در قالب یک تیم ما در زمین مسابقه تمام تلاش ممکن خود را بکار خواهیم گرفت تا به پیروزی و موفقیت برسیم.هدف شخصی من رسیدن به گل بیستم در این فصل است اما مهمترین موضوع برای میلان رسیدن به رتبه دوم سری آ ایتالیا می باشد"

"هر کسی که من را می بیند می گوید که نگران گلزنی نباشم و تنها بر روی عملکرد و کمک به تیم تمرکز کنم"

این مهاجم بیست ساله که در این فصل سری آ 16 گل در سری آ به ثمر رسانده در ادامه نظرش را در رابطه با عوض کردن پیروزی 0-2 برابر فیورنتینا با تساوی 2-2 چنین عنوان کرد "در رابطه با این موضوع بسیار متاسفیم،در نیمه دوم بسیار اعتماد به نفس کمی داشتیم و این شرم آور است اما هنوز چیزی تمام نشده و باید بر روی بازی بعدی مان برابر ناپولی تمرکز کنیم "

او در پایان گفت " بدون شکست بازی سختی خواهد بود چرا که ناپولی تیمی فوق العاده با بازیکنان مهم بوده و ما باید بسیار با دقت و جدیت عمل کنیم.امیدوارم که بتوانیم ناپولی را شکست بدهیم و اگر با گلزنی من همراه شود بسیار عالی خواهد بود"

این مهاجم ملی پوش 20 ساله ایتالیایی در این فصل رقابت های سری آ 16 بار گلزنی کرده و تا بهترین گلزن سری آ ایتالیا یعنی کاوانی 6 گل دیگر فاصله دارد.

soltan cr7

2. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

i love you (12th April 2013)