ذوبآهن 1-1 پرسپولیس؛ فرار پرسپولیس از تیغ تیز انتقام سبزپوشان !
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: ذوبآهن 1-1 پرسپولیس؛ فرار پرسپولیس از تیغ تیز انتقام سبزپوشان !

 1. #1


  محل سکونت
  ♥Shahsavar♥
  نام واقعی
  Mila Dam
  استاتوس
  Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
  شغل و حرفه
  دانشجو عمران
  بازیکن محبوب
  Karim Bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Brazil
  نوشته ها
  4,685
  تشکر
  6,728
  تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 8 تاپیک

  ذوبآهن 1-1 پرسپولیس؛ فرار پرسپولیس از تیغ تیز انتقام سبزپوشان !


  پرسپولیس در شرایطی که برای باخت بسیار شایسته بود با یک امتیاز به تهران بازگشت تا سبزپوشان موفق به انتقام از پرسپولیس نشوند و همچنان در محوطه خطر بمانند.
  سایت گل-
  لیگ برتر، جام خلیج فارس
  جمعه 23 فروردین ماه 1392 – ساعت 17:00
  ورزشگاه فولادشهر اصفهان
  تماشاگر : 12 هزار تماشاگر
  داور : البرز حاجیپور
  اخطار : محمد برجلو در دقیقهی 17، حمید شفاعت در دقیقهی 39، میثم نقیزاده در دقیقهی 2+45، محسن بنگر در دقیقهی 71.
  اخراج :
  ترکیب ذوبآهن : گئورگ کاسپاروف، محمد صلصالی، حمید شفاعت، علیرضا محمد، محمد برجلو(بکو فوفانا در دقیقهی 74)، قاسم حدادیفر، محسن مسلمان، سینا عشوری، اسماعیل فرهادی، محسن بیاتینیا (مهدی رجبزاده در دقیقهی 46) و پیام صادقیان (احسان پهلوان در دقیقهی 79).
  سرمربی : فرهاد کاظمی
  ترکیب پرسپولیس : نیلسون کورهآ، حسن ماهینی (محمدرضا خانزاده در دقیقهی 33)، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، امیرحسین فشنگچی، میثم نقیزاده، محمد نوری، ولادکو گروزدانوسکی (مارکو پروویچ در دقیقهی 74)، عادل کلاهکج، غلامرضا رضایی و کریم انصاریفرد (هادی نوروزی در دقیقهی 63).
  سرمربی : یحیی گلمحمدی
  گل : ولادکو گروزدانوسکی در دقیقهی 20، مهدی رجبزاده در دقیقهی 73.
  شرح گل :
  ذوبآهن 0-1 پرسپولیس : غلامرضا رضائی که با پاس کریم انصاریفرد در محوطهی جریمه صاحب توپ و موقعیت شده بود، پس از نفوذ و پشت سر گذاشتن گئورگ کاسپارف، در دوئل با حمید شفاعت نقش بر زمین شد، اما ولادکو در ریباند صاحب توپ شد و با یک ضربهی مطمئن توپ را با تور دروازهی ذوبآهن آشنا کرد.
  ذوبآهن 1-1 پرسپولیس : در شرایطی پرسپولیس از آغاز نیمهی دوم برای حفظ نتیجه به میدان آمده بود و توپ و میدان را در اختیار ذوبیها قرار داده بود، روی یک حرکت که استارت آن را قاسم حدادیفر خوشفکر زده بود گل تساوی را دریافت کرد. پاس حدادیفر به فرهادی رسید و این بازیکن نیز با یک دید فوق العاده عمق دفاع پرسپولیس را نشانه رفت و در نهایت این رجبزاده بود که بالاخره دروازهی نیلسون را گشود.
  شرح بازی :
  نیمهی نخست :
  بازی در نیمهی نخست بدون تردید با برتری ذوبآهن در مالکیت توپ و ایجاد موقعیتهای خطرناک به پایان رسید، اما در پایان این پرسپولیس بود که با پیروزی به رختکن رفت. در تمام جریان بازی این محسن مسلمان بود که بارها و بارها از جناح چپ نفوذ کرد و در پشت محوطهی جریمه با همکاری پیام صادقیان و البته محسن بیاتینیا، بارها و بارها دروازهی پرسپولیس را با تهدیدهای ریز و درشت روبرو کردند و نشان دادند چقدر خط دفاع این تیم آسیبپذیر است.
  البته نباید از پاسهای عمقی و نفوذهای عمقی قاسم حدادیفر غافل شویم، پاسهائی که در اغلب موارد به اسماعیل فرهادی رسید اما به گل منجر نشد.
  غیبت سپهر حیدری و حضور حمید شفاعت در خط دفاع ذوبآهن امروز بهانهای شد تا پرسپولیس از عمق خط دفاع ذوبآهن به گل دست پیدا کند و چند موقعیت دیگر گلزنی را نیز بیافریند.
  نیمهی دوم :
  در شرایطی که پرسپولیس برای دفاع از گل خود به میدان آمد، ذوبیها از همان ابتدا تشنهی رسیدن به گل بودند و از دقیقهی 60 به بعد به شدت بر روی دروازه هجوم آوردند. شاگردان فرهاد کاظمی که با اضافه شدن مهدی رجبزاده در خط حمله زهردار تر شده بودند بارها از جناحین نفوذ کردند و بارها خط حملهی پرسپولیس را با سانترهای متعدد و نفوذهای خود به محوطهی جریمه آزاد دادند، اما در نهایت یک پاس عمقی بود که گره از کار ذوبآهن گشود و باعث شد پرسپولیس هم تسلیم شود.
  گویا این نقص در عمق دفاع میتواند در تیم ملی هم آسیبرسان ظاهر شود چون گویا تمامی تیمهای لیگ برتری به آن ملبس هستند.
  پرسپولیس پس از دریافت گل چند حملهی نیمبند انجام داد اما بسیار خوششانس بود که گل دوم را نیز دریافت نکرد.
  دقایق حساس :
  دقیقهی 7 : در شرایطی که ذوبیها بازی را تهاجمی آغاز کرده بودند، محسن مسلمان با یک نفوذ زیبا از جناح چپ به سمت محوطهی جریمه متمایل شد و با یک پاس زیبا پیام صادقیان را در موقعیت شوتزنی قرار داد و صادقیان نیز با یک حرکت در عرض چندین مدافع پرسپولیس را از جریان بازی محو کرد و با یک شوت قدرتمند نیلسون را وادار به واکنش کرد تا طی دو مرحله و در شرایطی نامطئن توپ را جمع و جور کند.
  دقیقهی 13 : قاسم حدادیفر، هافبک خلاق تیم ذوبآهن با یک ارسال زیبا بیاتینیا را صاحب توپ کرد که این بازیکن نیز گلزن ظاهر نشد و این موقعیت نیز برای شاگردان کاظمی از دست رفت.
  دقیقهی 15 : کریم انصاریفرد با یک نفوذ به محوطهی جریمه موقعیت گلزنی را در اختیار داشت که پس از زدن ضربه این گئورگ کاسپاروف بود که واکنش نشان داد تا توپ ریباند شود و اگر شفاعت به موقع تکل نزده بود، ولادکو خیلی زودتر دروازهی ذوبآهن را باز کرده بود.
  دقیقهی 25 : پاس محمد نوری در عمق دفاع آسیبپذیر ذوبآهن به کریم انصاریفرد رسید که ضربهی فنی و کمجان این مهاجم با مداخلهی سبزپوشان راهی کرنر شد.
  دقیقهی 32 : قاسم حدادیفر باردیگر با ارسال زیبای خود به عمق دفاع پرسپولیس برای اسماعیل فرهادی، ارزشهای خود را بیش از پیش نشان داد، اما فرهادی یک گام کم آورد و در شرایطی که بین دو مدافع پرسپولیس موقعیت خوبی برای ضربه زدن داشت، فقط شاهد بیرون رفتن توپ بود.
  دقیقهی 43 : سبزپوشان اصفهانی که پس از دریافت گل دیگر جریان بازی را بطور کامل در دست گرفتند، در محدود نفوذهای خود از جناح راست موفق شد روی ارسال علیرضا محمد صاحب موقعیت شود که بیاتینیا با یک ضربهی سر بیدقت توپ را راهی بیرون کرد.
  دقیقهی 56 : برجلو از جناح چپ یک نفوذ بسیار زیبا انجام داد و در نزدیکیهای محوطهی جریمه توپ را ارسال کرد که پیام صادقیان در ک شرایط نامتعادل به بیرون زد.
  دقیقهی 64 : رجبزاده که با وردش به زمین در آغاز نیمهی دوم یک طراوت خاص به خط حملهی ذوبآهن داده بود، در پشت محوطهی جریمه صاحب یک موقعیت شوتزنی شد و در شرایطی که نیلسون خلاف جهت شیرجه زده بود، بنگر از راه رسید و توپ را به بیرون زد.
  دقیقهی 70 : ولادکو از جناح راست یک ارسال برای هادی نوروزی انجام داد که با مداخلهی حدادیفر، نوروزی فقط موفق به کنترل توپ و راهی کردن آن به بیرون شد.
  دقیقهی 78 : رجبزاده از جناح راست و از نزدیکیهای نقطهی کرنر یک ارسال زیبا انجام داد تا با ضربهی بیدقت محسن مسلمان دروازهی نیلسون به شدت تهدید شود.
  دقیقهی 79 : پرسپولیس پس از مدتها یک حملهی خطرناک انجام داد و پس از یک و دوی نوروزی و غلامرضا رضائی، هادی نوروزی در بین مدافعان حریف یک ضربهی چیپ زد که با مداخلهی شفاعت، توپ روی تیرک افقی دروازه فرود آمد و به کرنر رفت.
  دقیقهی 85 : شوت قاسم حدادیفر روی یک شروع مجدد از روی نقطهی کرنر از جناح چپ صاحب موقعیت شوتزنی شد که این بازیکن با یک ضربهی ویرانکننده به شدت دروازهی نیلسون را تهدید کرد.
  دقیقهی 88 : بکو فوفانا که در نیمهی دوم برای ذوبآهن به میدان آمده بود، در محوطهی جریمه صاحب توپ شد و پس از یک تو سر توپ موفق، مدافع پیشروی خود را محو کرد و یک پاس عرضی برای فرهادی ارسال کرد که این بازیکن با بیدقتی این موقعیت را نیز بر باد داد.
  بهترین بازی : محسن مسلمان و قاسم حدادی فر از خوبهای ذوب آهن البته در نیمه دوم بودند همچنین نباید از بازی خوب رجب زاده در نیمه دوم به سادگی بگذریم که به کلی روند بازی را به سود سبزپوشان اصفهانی تغییر داد
  اتفاق ویژه :
  رضا چلنگر مترجم زلاتکو کرانچار سرمربی تیم سپاهان امروز در اردوی پرسپولیس در اصفهان حاضر شد و با بازیکنان پرسپولیس گفت و گو کرد. چلنگر کارمند رسمی باشگاه پرسپولیس است.
  کریم باقری نیز همراه سرخپوشان در اصفهان است و در رختکن هم حاضر شده و برای بازیکنان صحبت کرد.
  بازیکنان پرسپولیس با بازوبند مشکی به میدان میآیند که این بازوبند به خاطر ایام فاطمیه، زلزله بوشهر، درگذشت مادر مهدویکیا و همچنین عزادار شدن آلبرت گریگوریان یکی از کارمندان فدراسیون است.
  کرمانی مقدم مربی و سپهر حیدری بازیکن تیم ذوب آهن قبل از بازی به سمت بازیکنان پرسپولیس رفتند و با آنها خوش و بش کردند.
  قبل از مسابقه حدود25 تماشاگر سپاهان به محل هتل اقامت پرسپولیس رفتند و میخواستند علیه بنگر جوسازی کنند که مسئولان پرسپولیس با نیروی انتظامی تماس گرفتند.
  هواداران پرسپولیس در حمایت از بنگر و علیه سپاهان شعار سردادند.
  هواداران ذوبآهن بعد از دریافت کارت زرد شفاعت اعتراض خود را با شعارهایی علیه داور دیدار نشان دادند.
  در یک صحنه هواداران ذوبآهن با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند و با شعار "هوادار بیغیرت نمیخوایم نمیخوایم!" نسبت به بیتفاوتی هواداران ذوبآهن برای تشویق ذوبیها اعتراض کردند.
  یکی از تماشاگران پرسپولیس با لباس عربی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان حضور داشت و سعی داشت باختهای اخیر سپاهان مقابل تیمهای عربی را به رخ اصفهانیها بکشد؛ البته او در ادامه مسابقه دیده نشد و گویا او را مجبور کردند که لباس خود را تعویض کند.  soltan cr7


 2. 7 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  FaRsHaD_8 (13th April 2013), Mohammadreza (12th April 2013), Ramin (13th April 2013), salmonela (12th April 2013), San Iker (12th April 2013), Terminator2731 (13th April 2013), عشق (12th April 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  ...
  نام واقعی
  مـــحـــMـــد Rـــضـــا
  استاتوس
  ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
  شغل و حرفه
  ....
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  8,844
  تشکر
  8,999
  تشکر شده 19,299 بار در 5,901 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک
  مساوی الکی بود!! پرسپولیس با یه ذره دقت میتونست ببره بازی رو!


  Say something new

  I have nothing left
  I can't face the dark without you
  There's nothing left to lose
  The fighting never ends
  I can't face the dark without you

 4. #3


  محل سکونت
  بلند اسمان جایگاه من است
  نام واقعی
  R@MiN
  استاتوس
  چقدر زود دیر میشود
  شغل و حرفه
  کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,836
  تشکر
  18,749
  تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 59 تاپیک
  نیمه دوم بد بازی کردیم به جای حفظ توپ به دفاع مطلق رو اوردیم
  دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

  با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. کاربر مقابل از Ramin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  FaRsHaD_8 (13th April 2013)

 6. #4


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  در کل بازیکنا واسه این بازی انگیزه کافی را نداشتن...

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 7. کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Ramin (13th April 2013)

 8. #5


  محل سکونت
  مشهد
  نام واقعی
  HOSEIN
  استاتوس
  اول پرسپولیس بعد .....
  شغل و حرفه
  دانشجوی کامپیوتر ( Network)
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Portugal
  نوشته ها
  5,325
  تشکر
  20,544
  تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  پرسپولیس میتونست تو نیمه دوم به حفظ توپ تو یک سوم زمین حریف روی بیاره ولی این کارو نکرد و بازی رو احساسی ادامه داد که منجر به خوردن گل مساوی شد
  تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا