تيم واليبال کاله آمل براي آمادگي هر چه بيشتر براي حضور در رقابتهاي باشگاههاي آسيا، 3 بازي تدارکاتي با تيمهاي ملي برگزار خواهد کرد.

تيم واليبال کاله آمل که با قهرماني در ليگ برتر واليبال ايران به عنوان نماينده ايران در رقابتهاي واليبال باشگاههاي مردان آسيا شرکت ميکند، از فدراسيون واليبال درخواست فراهم کردن مقدمات چند بازي تدارکاتي با تيمهاي ملي را پيش از حضور در رقابتهاي آسيايي کرد. فدراسيون واليبال هم با بررسي اين درخواست و هماهنگي با مربيان تيمهاي ملي، موافقت خود را اعلام کرد تا اين تيم 3 بازي تدارکاتي را با تيمهاي ملي بزرگسالان و زير 23 سال ايران انجام دهد.

به گزارش فارس،طبق برنامه قرار است بازي تيمهاي ملي ايران و کاله در روزهاي يکشنبه و سهشنبه 25 و 27 فروردين ماه انجام شود؛ ضمن اينکه بازي آمليها با تيم زير 23 سال هم روز چهارشنبه 28 فروردين ماه برگزار خواهد شد.

هر سه مسابقه ساعت 17 در ورزشگاه 12هزار نفري آغاز ميشود.

تيم واليبال کاله مازندران از روز اول ارديبهشت ماه رقابت خود در مسابقات باشگاههاي آسيا را آغاز ميکند؛ اين تيم در گروه اول مسابقات با تيمهاي کويت، امارات و تاويان همگروه است.

رقابتهاي واليبال باشگاههاي مردان آسيا از اول تا نهم ارديبهشت ماه با حضور 14 تيم به ميزباني تهران در ورزشگاه 12 هزار نفري آزادي برگزار ميشود.