نتیجه مستی پسر جوان و بلایی که بر سر دختر آمد !+ عکس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: نتیجه مستی پسر جوان و بلایی که بر سر دختر آمد !+ عکس

نام واقعی
    iman
    استاتوس
    پرسپولیس جونمه ؛قرمز خونمه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 1,142 بار در 322 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

صبح روز ۱۹سپتامبر سال ۱۹۹۹ژاکلین سابوریدو یک دختر زیبا و سالم بود. او چند روزی بود که برای گذراندن یک دوره آموزش زبان انگلیسی از کشورش ونزوئلا به ایالت تگزاس آمریکا آمده بود، در دانشگاه خود دختری شاد و باهوش به حساب میآمد، دوست های زیادی داشت و به نظر نمی آمد هیچ مشکلی در زندگیاش داشته باشد. اما شب ۱۹سپتامبر دیگر هیچ چیز به این شکل نبود. او به همراه ۴نفر از دوستانش آن شب از خانه یکی از دوستانشان برمیگشتند که همه زندگی این دختر ۲۱ساله زیر و رو شد. ژاکلین خودش از آن شب تنها نور چراغ های ماشینی را به خاطر می آورد که مستقیم به ماشین آنها کوبید. اتومبیل آنها آتش گرفت؛ پاهای ژاکلین که در صندلی جلو نشسته بود گیر کرده بود و ماموران امداد نمی توانستند او را بیرون بکشند. بدن او ۴۵ثانیه در آتش سوخت؛ ۴۵ثانیه ای که همه زندگی او را نابود کرد.
    به گزارش تکناز به نقل از مهر نیوز ژاکلین سابوریدو تا ۲۱سالگی یک دختر زیبا و سالم بود اما یک تصادف همه زندگی او را نابود کرد. نام او که حالا قهرمان مبارزه با بیاحتیاطی در رانندگی شده است میان ۲۰نفری قرار دارد که در جهان منتظر انجام عمل پیوند صورت برای بازگشت به زندگی هستند.

راننده مقصر پسری ۱۷ساله بود که مقدار زیادی مشروبات الکلی خورده بود. ژاکلین در بیمارستان چشم هایش را بالاخره باز می کند. ۶۰درصد از بدن ژاکلین به طور کامل در این تصادف می سوزد. پزشکان مجبور میشوند انگشتهایش را قطع کنند. او گوشها،بینی،پلک چشم ها،موها و مقدار زیادی از بیناییاش را از دست می دهد. واقعیت این بود که او دیگر صورتی برای زندگی نداشت.

پدر ژاکلین در ماه های اول هیچ آینه ای را در بیمارستان باقی نمی گذارد اما بعد از مدتی تصمیم می گیرد دخترش را با واقعیت مواجه کند. ژاکلین خودش را بالاخره می بیند و از وحشت فریاد می کشد. مدت زیادی طول میکشد تا ژاکلین بتواند با واقعیت کنار بیاید. پدر،فرشته نجات ژاکلین بود. او هر روز سعی کرد امید را در ژاکلین زنده کند.

۵۰عمل جراحی روی او انجام می شود تا صورت کاملا از بین رفته او حداقل یک شکلی پیدا کند. چهره او با این عمل ها هنوز هم وحشتناک بود. او به ادامه زندگی امیدوار شده بود اما بچه ها در بیمارستان هنوز هم با دیدن او جیغ می زدند و فرار می کردند.

ژاکلین در همان زمان تصمیم گرفت زندگی خود را فدای بقیه آدم ها بکند. او در عین ناباوری اطرافیانش با کمک پدرش شروع به فعالیت کرد و انجمنی را برای احتیاط در هنگام رانندگی سازماندهی کرد. ژاکلین می گوید: من به خدا اطمینان کامل دارم. زنده ماندنم کار اوست و مطمئن هستم می توانم به زندگی عادی برگردم وبه دیگران کمک کنم.
    ژاکلین سابوریدو حالا در آمریکا یکی از چهرههای شناخته شده برای تبلیغ احتیاط در هنگام رانندگی است. او علاوه سخنرانیهای زیادی با همان صورتی با وجود عملهای جراحی فراوان هنوز هم وحشتناک است انجام داده و بارها به کسانی که پشت فرمان مینشینند گفته است نتیجه یک لحظه بیاحتیاطی آنها میتواند تبدیل شدن زندگی یک نفر به وضعیت او باشد. او همچنین به سازمانهای مختلف اجازه داده است که از تصاویرش در پوسترهای تبلیغاتی هشدار دهنده برای احتیاط در رانندگی استفاده کنند.
    پلیس می گوید چشم های همه جوانهایی که از جلسه ژاکلین بیرون می آیند پر از اشک است و نحوه رانندگی آنها ناگهان متحول می شود. او تاکنون در برنامه های تلویزیونی مختلفی برای هشدار به راننده ها شرکت کرده است. شعار او در این برنامه ها یک جمله معروف است. همه آدم ها در تصادف ها نمی میرند. شما با رانندگیتان ممکن است زندگی خیلی ها مثل من را آتش بزنید. پس درست رانندگی کنید. ژاکلین حتی بعد از مدتها تنفر تصمیم گرفت رجینالد استفی،پسری که باعث وضعیت او شده بود را ببخشد اما پلیس به خاطر این جرم این پسر را به تحمل ۷ سال زندان محکوم کرد. رجینالد استفی اکنون آزاد شده است اما خودش می گوید کابوس آن تصادف لحظه ای رهایش نمی کند.

حالا ژاکلین سابوریدو به خاطر فعالیت هایش در راه هشدار به رانندههای برای احتیاط در رانندگی تعداد زیادی جایزه برده است. او یکی از منتظران جراحی پیشرفته پیوند صورت است تا بتواند دوباره به زندگی عادی برگردد. ژاکلین یکی از ۲۰نفری در جهان است که پزشکان نیازشان به پیوند صورت را تائید کردهاند اما هنوز نوبتش نرسیده است. او می گوید: همه زندگی من در کمتر از یک دقیقه از بین رفت اما من همیشه امیدوارم. خدا هر روز من را می بیند.

2. 7 کاربر مقابل از EIMAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6آتیشه (15th April 2013), gooroo (15th April 2013), kingmrq (15th April 2013), nadia (17th April 2013), red storm (15th April 2013), San Iker (15th April 2013), Terminator2731 (15th April 2013)

نام واقعی
    سعیده
    استاتوس
    ***حانیه***
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    pezhman jamshidi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 1,523 بار در 483 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    واااااااااای

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    آدم دلش میسوزه..........
    واااااااااااااااااااایییی یییییییییییی

نام واقعی
    یاســــر
    استاتوس
    راه ما جداست...
    شغل و حرفه
    برنامه نویس و گرافیست ، تازگی ها هم آپلودر
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 6,559 بار در 1,863 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 45 تاپیک
    ایجاد کننده تاپیک همیجا اخطار دریافت میکنه، خیلی تاپیک های غیر ورزشی ارسال میکنی!
    در صورت تکرار حساب کاربری برای 3 روز توقیف میشه!
    اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي /// اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند
    اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست /// اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد

----------------------------------------------------------------------------

ياد گرفتم، پيشنهاد ميکنم...

1... با احمق بحث نکنم و بگزارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند...

2... با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه ميکند...

3... با کودک بحث نکنم چون مرا با دانش خويش مي سنجد هم سطح خويش ميپندارد...

----------------------------------------------------------------------------

حتی اگه عمر دست خدا باشه ، عقلت دست خودته...

6. 2 کاربر مقابل از Ya3r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (15th April 2013), RaMiN (15th April 2013)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده