سرمربي تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان معتقد است ليگ نبايد 16 تيمي شود.

پرويز مظلومي پس از برتري تيمش مقابل گهر در نشست خبري گفت: به مايليکهن و تيم گهر تبريک ميگويم که با وجود مسجل شدن سقوط به ليگ دسته اول، اما خوب و جوانمردانه بازي کردند. گهريها خوب تلاش کردند اما ميتوانستيم گلهاي بيشتري بزنيم که دروازهبان گهر با اينکه جوان بود نمايش خيلي خوبي داشت و مانع گلزني بازيکنان ما شد.

وي ادامه داد: بچهها برنامههايي را که داشتيم به خوبي در زمين پياده کردند. دوندگي بازيکنان گهر مشکلساز شده بود اما با تعويضهايي که در شروع نيمه دوم داشتيم، کارمان راحتتر شد. دنبال کسب سه امتياز بوديم که خدا را شکر به اين هدف رسيديم تا در دو بازي آخر کار راحتتري پيشرو داشته باشيم.

مظلومي اضافه کرد: نيمه اول بيشتر گهر را محک زديم و آنها موقعيت آنچناني گلزني هم نداشتند. با تعويضهايي که انجام داديم گره بازي را باز کرديم. گهر چيزي براي از دست دادن نداشت و همين کار ما را سخت کرده بود و ميدانستيم آنها هجومي بازي ميکنند.

سرمربي آلومينيوم هرمزگان در ادامه تاکيد کرد: اميدوارم با توجه به وسعت کشور ليگ برتر 18 تيمي باقي بماند و به اعتقاد من با کم شدن تيمهاي ليگ برتر و ليگ دسته اول فوتبال ايران ضرر ميکند. اميدوارم فدراسيون و سازمان ليگ بهترين تصميم را بگيرند.

در ادامه خبرنگاري از مظلومي درخصوص قهرمان نشدنش با استقلال در ليگ برتر فصل قبل پرسيد که وي اين گونه جواب داد:ئما برنامه سه ساله در استقلال داشتيم که قسمت نبود با اين تيم ادامه دهيم. نيم فصل اول فصل قبل تيم ما با تمام قوا بازي کرد و از سپاهان جلو بوديم اما نيم فصل دوم تعداد بازيهايي که در آن حضور داشتيم زياد شد و با توجه به کمبودهايي که داشتيم و مصدوميت و جدايي چند بازيکن هم سبب شد قهرماني را با يک امتياز اختلاف از دست بدهيم. الان آرزو دارم استقلال با قلعهنويي که يکي از بهترين مربيان ايران است قهرمان ليگ برتر شود.

وي در مورد ادامه ندادن همکاري با گهر در ابتداي فصل نيز خاطرنشان کرد: يک هفته در خدمت آنها بودم و در قراردادم قيد کردم که بايد بازيها را ميزبان باشيم. اما همکاري لازم صورت نگرفت و من هم نتوانستم به گهر کمک کنم که از اين بابت متاسف هستم. اگر گهر در بازيهاي ابتدايي ليگ ميزبان بود شرايط بسيار بهتر از اين ميشد.

مظلومي در پايان درباره تماشاگران گهر گفت: اين عزيزان براي فوتبال ما الگو هستند. با اينکه تيمشان سقوط کرده اما مدام تشويق ميکردند و اين چيزي است که در ساير ورزشگاهها نميبينيد.